Smoked Acorn Squash Recipe

Uzený Acorn Squash ReceptTento lahodný recept na squash uzeného žaludu je ideální pro podzim! Kořeněná zálivka másla přidává teplou, uklidňující chuť, zatímco kuřácký proces naplňuje squash s bohatou kouřovou chutí.

Ingredients

1 Velký žalud dýně

5 ml (1 lžička) řepkového nebo kukuřičného oleje

Poleva z kořeněného másla:

60 až 90 ml (4 až 6 polévkových lžic) másla

10 ml (2 lžičky) hnědého cukru

5 ml (1 lžička) skořice

3 ml (½ lžička) muškátový oříšek

1 ml ( lžička) kajenský pepř (volitelně)

30 ml (2 lžíce) nasekaných pekanových ořechů na ozdobu (volitelně)

Preparation

Dýni rozkrojte napůl, ale nevyndávejte semínka. Semena pomáhají udržovat tykve vlhké při vaření. Řezné plochy tykve i zvenku potřete olejem.

Způsob kouření:

Pomocí bisket s příchutí Maple přiveďte teplotu udírny Bradley na přibližně 90 °C až 105 °C (200 °F až 220 °F). Přikryjte stojany na udírnu gázou a položte tykve řezem dolů na stojany v udírně.

Vařte asi 2 hodiny nebo do měkka. Zatímco se squash vaří, rozpusťte máslo v malé pánvi nebo misce a vmíchejte hnědý cukr, skořici, muškátový oříšek a kajenský pepř. Udržujte máslo teplé, dokud není potřeba.

Sloužit:

Když je dýně uvařená, vyškrábněte z každé poloviny semínka a poloviny nakrájejte na čtvrtiny. Každý kousek tykve potřeme lžící kořeněným máslem, posypeme nasekanými pekanovými ořechy a podáváme horké.

Javor
 Dřevo

Javorové biskety pro kuřáky Bradley

Maple Bisquettes s jemně kouřovou, sladkou a jemnou chutí jsou ideální pro uzení krůt a zlepšují chuť drůbeže a pernaté zvěře.

Shop Now