Zásady vrácení a vrácení peněz


Pokud nejste s položkou spokojeni, chceme problém rychle napravit. Kontaktujte nás prosím co nejdříve, abychom váš problém probrali.

VAŠE PRÁVO NA VRÁCENÍ ZBOŽÍ DO ČTRNÁCTÍ DNŮ OD PŘIJETÍ

Své právo na zrušení můžete uplatnit bez jakéhokoli důvodu do čtrnácti dnů od obdržení. Poté máte dalších čtrnáct dní na to, abyste nám zajistili vrácení zboží. Jakmile zboží obdržíme, vrátíme vám nákupní náklady, s výjimkou nákladů na dopravu a po odečtení nákladů na vyzvednutí a vrácení, které jsme se mohli dohodnout na organizaci vaším jménem.

VAŠE PRÁVO NA VRÁCENÍ VADNÉHO ZBOŽÍ DO TŘICET DNŮ OD PŘIJETÍ

V případě, že je zboží vadné, pak bychom velmi uvítali možnost uvést věci do pořádku a kontaktujte nás, abychom mohli udělat maximum.

Máte právo vrátit vadné zboží do třiceti dnů od obdržení a pokud si to přejete, dejte nám prosím vědět a my zařídíme vyzvednutí zboží, nebo v případě menších položek požádejte o jejich zaslání k nám. . Jakmile zboží obdržíme, rádi vám vrátíme náklady na zboží včetně nákladů na doručení a nákladů na vrácení zboží k nám.

NÁHRADY

Když vrátíme peníze, bude to obecně stejným způsobem jako při původní platbě. Například kreditní kartou, bankovním převodem.

POKUD ZJISTÍTE ZÁVADU PO TŘICETI DNECH OD PŘIJETÍ

 Na vaše zboží se vztahuje naše záruka na výrobní a výrobní vady včetně podstatných vad materiálu. Budeme s vámi pracovat na odstranění závady a doufejme, že budete rychle připraveni znovu se rozhoupat!

DODRŽOVÁNÍ

Vaše výše popsaná práva jsou obsažena v zákoně o právech spotřebitelů z roku 2015.