Bradley Smoked Butternut Squash & Feta Cheese Salad

Bradley kouřil Sýr ořechů a feta Salát

Sandra Tate

Dobře, takže jsme měli velký masný festival, čas na odlehčení - a tento teplý zimní salát z uzeného ořešáku a sýra feta je jen prací

Ingredients

slouží 4

nakrájená uzená máslová dýně (viz výše)

olivový olej na pečení

150 g uzeného sýra feta

50 g listů rukoly divoké

50 g pražených směsných semínek

2 lžíce světlého olivového oleje

2 lžíce balzamikového octa

sůl pepř

Preparation

1 Troubu předehřejte na 220°C

Nakrájenou uzenou dýni vhoďte do dostatečného množství olivového oleje, aby se lehce obalila, a hojně dochuťte solí a pepřem. Rozprostřete na plech a dejte do trouby péct na 20 minut, nebo dokud nezíská barvu a nezměkne, když ho napichujete špičkou malého ostrého nože.

2 Vyjměte z trouby a kostky vhoďte do velké mísy spolu se světlým olivovým olejem a balzamikem, abyste je oblékli. Přidejte lístky rukoly a prsty krátce zatočte. Rozdělte mezi 4 talíře. Na dýni rozdrobíme kousky uzené fety a posypeme opraženými semínky. Ihned podávejte s teplým, opečeným chlebem.

Uzení squash & feta sýr

Nejprve jsem připravila střední máslovou dýni tak, že jsem oloupala, rozpůlila, odstranila semínka a vlákna (nabíráním lžící) a poté nakrájela na 2cm kostky. Nechal jsem fetu v bloku, ale osušil jsem ji kuchyňskou utěrkou.

Jak kouřový chcete sýr a tykev mít, je čistě na vás, já jsem chtěl lehkou kouřivost a udělal jsem to tak, že jsem vše umístil na tác do Bradley Smoker a 40 minut jsem je za studena udil s třešňovými bisketami. Otestujte chuť odlomením malého kousku sýra a nechte déle, pokud chcete, aby byla chuť výraznější.

Uzená máslová dýně & Feta salát

Uzenou máslovou dýni podávám teplou, a pokud si semínka opékáte sami, můžete je přidat na talíř také přímo z pánve. Míchaná semínka dodají salátu lahodnou oříškovou křupavost – ale možná byste chtěli přidat i křupavou slaninu!