Smoked Oysters Recipe For Valentine’s Day

Uzený Ústřice Recept na ValentýnaČau kuřáci! Pokud hledáte recept plný vášně a symbolického významu pro Valentýna, čtěte dál!

Lidé již dlouho považovali ústřice za romantickou pochoutku. Mají pikantní chuť a sametovou texturu. Ústřice si můžete vychutnat na všechny možné způsoby – s nakrájenou zeleninou, s limetkovou šťávou a bylinkami nebo jen tak syrové. Ale ve společnosti Bradley Smoker víme, že jedním z nejlepších způsobů přípravy ústřic je uzení. Jaký lepší den pro zapálení kuřáka než na Valentýna?

Zapůsobte na někoho výjimečného tím, že si uděláte čas a připravíte si tento lahodný talíř z cedrových uzených ústřic s poloskořápkou. Budou vás za to milovat.

Ingredients

¾ šálku nejodizované soli

1 ½ šálku hnědého cukru

½ šálku sójové omáčky

3 Bobkové listy

1 šálek brandy

1 PL česnekového prášku

1 PL cibulového prášku

2 otáčky mlýnku na pepř

2 kapky horké omáčky

1,5 galonu vody

Dobře promíchejte. Když se sůl a cukry rozpustí, vmíchejte syrové ústřice a dejte na 30–40 hodin do lednice.

Preparation

Příprava ústřic:

Ať už kupujete nebo sbíráte ústřice, ujistěte se, že jsou středně velké a čerstvé. Ideální velikost je kdekoli mezi 5″-7″ bez pouzdra.

Nyní přichází ta zábavná část. Šup si ústřice. Chcete-li si jich pár ušetřit na konzumaci syrového, dejte pozor, aby se vám do místa, kde je maso, nedostaly malé úlomky skořápek ústřic. Tyto kousky skořápky nejsou příliš chutné, ani moc nepomohou, když se snažíte zapůsobit na svou drahou polovičku!

Smoking The Oysters:

Pomocí studené vody opláchněte každou syrovou ústřici a položte ji na naolejovaný rošt, rošt na zeleninu nebo udírnu. Ať už se rozhodnete jakkoli, nezapomeňte použít něco, co umožní kouři dostat se na spodní stranu ústřice.

Nastavte si udírnu na 225 °F a kuřte 1,5 až 2 hodiny v závislosti na chuti, s použitím vašeho výběru dřeva (cedr, olše nebo bílý ořech).

Na závěr přidejte extra panenský olivový olej a další bylinky nebo příchutě, které si přejete. Proč si neudělat chvilku a experimentovat s různými komplexními chutěmi? Možná najdete něco, co se vám bude opravdu líbit. Pokud ano (nebo ne), dejte nám o tom vědět v komentářích níže. Hodně štěstí!

Zde vám přejeme šťastného Valentýna! Bradley Smoker je společnost specializující se na udírny, grily a recepty na uzení potravin. Výše uvedené obrázky a recept nejsou naše vlastní.