Smoked Grilled Shrimp Po-Boys With Cajun Mayo Recipe

Uzený grilovaný Krevety po-boys S receptem Cajun MayoKrevety v tomto receptu mohou být snadno kouřeny místo grilu. Chcete-li kouřit, nastavte kuřáka na 225 ° F pomocí biskettesů dřeva (olše, jablko a tichomořská směs skvěle. Umístěte krevety na kuřák a kouřte krevety, dokud se nezmění. To může trvat 30-45 minut.

Toto je klasická verze sendviče Louisiana.

Ingredients

2 PL papriky

1 ČL soli

1 PL mletého černého pepře

½ lžičky kajenského pepře

1 PL cibulového prášku

1 ČL tymiánu

1 ČL oregano

½ ČL bazalky

1 libry čerstvých krevet ze zálivu, oloupaných a zbavených žilek

2 velká rajčata, nakrájená na plátky

Banda listového salátu

⅓ šálek majonézy

1 ½ lžičky sladkého dochucení

4 housky, nakrájené vodorovně

Preparation

Cajunské koření připravíte smícháním papriky, soli, černého pepře, kajenského pepře, cibulového prášku, tymiánu, oregana a bazalky. Dát stranou.

Připravte cajun majonézu smícháním majonézy, ochucení a 1 lžičky cajunského koření.

Rozpalte gril na vysokou teplotu. Přidejte krevety do zbývajícího cajunského koření. Krevety položte na grilovací rošt a opékejte je asi 3 minuty. Otočte a vařte další 3 minuty nebo dokud nebude hotový.

Sestavte po-boy sendviče tak, že do každé housky rozprostřete trochu cajun mayo a navrch položte krevety, rajčata a salát.

Podávejte a užívejte si!

Poznámka: Krevety v tomto receptu lze snadno udit místo grilování. Chcete-li udit, nastavte udírnu na 225ºF pomocí dřevěných bisket dle výběru (olše, jablko a směs pacific fungují skvěle. Umístěte krevety na udírnu a udělte krevety, dokud nezrůžoví. To může trvat 30–45 minut.