Seafood Salad with Cold Smoked Mussels

Seafood Salad s Mořa uhlazené

Sandra Tate

Smíšené rybí salát je to, co chcete, aby bylo, zvolte mořské plody si osobně vychutnat z oblíbených korýšů, krevety, olihně a humra a směs lehce s dobrým olivovým olejem, citronovou šťávou a rukou salátové listy a bylinky.

Ingredients

Preparation

A chcete-li do směsi přidat další chuť, vyberte jednu nebo dvě položky, které chcete krátce udit za studena. Já osobně miluji lehce uzené mušle ale stejně tak si můžete pochutnat na studeném uzeném krevety nebo oliheň tam zvoní.

Hlavní je předvařit mořské plody, které chcete udit.

Na krevety je pravděpodobně nejjednodušší koupit je celé a hotové vařené.

Oliheň Koupil bych očištěný od mého obchodníka s rybami, pak připravil nakrájením na kroužky a vařil 3 minuty ve vroucí vodě, poté scedil a osvěžil studenou vodou.

Jednou připravený mohl kouřit kterýkoli z nich stejnou nenápadnou metodou.

Pro mušle, důkladně opláchněte ve studené vodě, aby se živé mušle uzavřely.

Vyhoďte všechny, které se odmítají zavřít, a odtrhněte vousy těm, které to dělají.

Barnacles oškrábejte také ze skořápek, poté je vložte do pánve se silným dnem a těsně přiléhajícím víkem a vařte na vysokém ohni za občasného protřepávání, dokud se neotevře. Jsou hotové.

Sceďte a nechte vychladnout na mřížce Bradley, nejsnáze ve skořápce, aby nepropadly.

Postavte Bradley Smoker s nástavcem na studený kouř a několika javorovými bisketami do stohu a počkejte, dokud se skříň nenaplní kouřem a nezavře se horní větrací otvor.

Mušle uďte pouhých 10 minut, abyste dosáhli rovnováhy mezi chutí kouře a sladkého masa mušlí.

Javor
 Dřevo

Javorové biskety pro kuřáky Bradley

Maple Bisquettes s jemně kouřovou, sladkou a jemnou chutí jsou ideální pro uzení krůt a zlepšují chuť drůbeže a pernaté zvěře.

Shop Now