Bradley Smoked Turkey Crown

Bradley kouřil Turecková koruna

Sandra Tate

Tento Vánoce, zvedněte svátek s uzenou krůtí korunou. Kouřová infuze zvyšuje přírodní příchutě krůty, zatímco křupavá kůže přidává neodolatelnou texturu. Je to vrchol zastavení show, který nechá vaše hosty v úctě a učiní vaši slavnostní oslavu opravdu nezapomenutelnou.

Ingredients

malá krůtí koruna (moje měla 1,75 kg - perfektní uzeniny, sendviče atd., nebo pro 2 osoby jako hlavní chod)

pro solný roztok:

200 g dobré mořské soli + 100 g světle hnědého cukru muscovado

2 snítky tymiánu,

2 snítky rozmarýnu,

6 stroužků česneku - oloupaných a rozdrcených

Preparation

Prosinec může znamenat jen jedno, Vánoce! A zahajujeme luxus. Určitě jsme všichni vinni tím, že jsme do deseti dnů nacpali tolik jedlých dobrot, kolik si jen dokážeme představit? Požitek je název hry a uzená jídla jsou vysoko na seznamu. Tento měsíc pro vás máme dva delikátní návrhy, jeden, který nabízí možnost romantického a odlišného vánočního oběda (i když pro mě by to byla hvězda novoročního talíře s uzeninami), a jeden, který by srazil ponožky. celá rodina jako předkrm vánočního oběda. Mluvíme samozřejmě o krocanovi a lososovi. Nejprve vám ukážu Bradleyho horkou uzenou krůtí korunu.

Pro celonoční slanění vaší krůtí koruny: smíchejte sůl a cukr se 2 litry vroucí vody v přiléhavé armatuře, čisté pánvi nebo nádobě a míchejte, dokud se úplně nerozpustí. Přidejte další litr vody spolu s bylinkami a česnekem. Nechte zcela vychladnout a poté ponořte krůtí korunu hrudní kostí dolů do nálevu (pokud není zcela zakrytý, přidejte ještě trochu studené vody). Zakryjte víkem nebo potravinářskou fólií a nechte přes noc.

Druhý den lák slijte, zalijte čerstvou vodou a nechte 1 hodinu louhovat. Sceďte a osušte. Před kouřením nechte 3-4 hodiny odstát v Bradley.

Metoda kouření

Vyjměte krocana a postavte se na mřížku. Nastavte udírnu na 80 °C se spoustou sušenek z jabloňového dřeva v zásobníku. Jakmile skříň dosáhne své teploty, umístěte krocana s podnosem nebo fólií na polici pod ní, aby zachytila případné kapky.

Udit po dobu 4 hodin nebo dokud nedosáhnete vnitřní teploty 74 °C/165 °F v nejtlustší části masa.

Před zmražením přikryjte a vychlaďte - nebo podávejte horké (k tomu bych odstranila kůži, vydlabala a podávala s omáčkou velouté a všemi ozdobami).

Jablko
 Dřevo

Jablečné biskety pro kuřáky Bradley

Lehké, ovocné a lehce nasládlé kouřové aroma, které se snoubí s drůbežím, hovězím, vepřovým, jehněčím a sýrem.

Shop Now