Smoked & Seared Picanha Roast – Cut into Strips

Uzené a odchováno Picanha Roast -Střih do cest.Picanha je slavný brazilský řez hovězího masa z Brazílie, známý také jako horní svíčková nebo rump cap, který má na sobě silnou tukovou čepici.
Jednou z populárních brazilských techniky pro tento střih je podávat ji v pruzích, což v podstatě způsobí, že vaše steaky stříhají, aby měly celou délku pečeně. A magie na tom je, že se dostanete do každého steaku kratší/tenčí části řezu (což je nejvíce něžnou) a větší a odšťavňovač silnější část.
Když steaky odříznete jinak než to, lidé, kteří jedí silnější části nebo první steaky, nebudou tak něžné nebo chutné jako menší steaky přicházející ze špičky pečeně.
Vyzkoušejte to a zkontrolujte rozdíl, brazilští mistry pit budou rádi, jak se naučili, jak tento snížení dosáhnout dokonalosti.
Také jděte jednoduše při koření, takže nepřekonáte chuť masa, věřte mi, bude to neuvěřitelné.

Ingredients

Kóšer sůl

Mletý černý pepř

Preparation

Celá pečeně/krájení není potřeba příliš připravovat, dochuťte ze všech stran košer solí a mletým pepřem, aby bylo zcela zakryté.

Předehřejte si Bradley Smoker na 250ºF (121°C), umístěte jej na rošty s tukovým uzávěrem nahoru a uďte ho dřevem Hickory nebo Apple, dokud nedosáhne vnitřní teploty 120ºF (49°C).

Vyjměte ho z udírny a nakrájejte steaky, jak bylo vysvětleno výše. Na předehřátý gril položte steaky na gril a opékejte, dokud nedosáhnou vnitřní teploty 130ºF (54°C).

Nechte pár minut odpočinout, aby šťáva zůstala uvnitř, a dokončete vaření, dosáhnete dokonalého medium rare.

Teď už jen nakrájet a podávat, pokud chcete získat extra chuť, chimichurri omáčka bude perfektní kombinace.

Bílý ořech
 Dřevo

Biskety Hickory pro kuřáky Bradley

Silná a sladká chuť Hickory Bisquettes z nich dělá jedno z nejoblíbenějších dřev pro uzení a zvláště dobře se hodí k drůbeži, hovězímu, vepřovému, zvěřině, vodní drůbeži, ořechům a sýrům.

Shop Now