alt="Montreal Smoked Brisket Sandwich Recipe"

Montreal kouřil Brisket sendvič ReceptNeexistuje nic jako vydatný masný sendvič, který by uspokojil vaše touhy po hladu. A montrealské uzené maso je jedním z nejlepších!

Takže, ať už jste Philly Cheesesteak, Southern vytáhnuté vepřové nebo pastrami milovníka, máme recept, díky kterému se budete znovu zamilovat do masa sendviče. A se stranou poutinu zastavujícího srdce, sakra, můžete se dokonce cítit jako přestěhovat se do Montrealu, abyste získali skutečný obchod!

Ingredients

Tento recept vyžaduje 2,7 kg (6 lb) neoříznutého hrudníku.

Rub:

20 ml (4 lžičky) kuliček pepře

20 Ml (4 lžičky) semena fenyklu

10 ml (2 lžičky) hořčičného semínka

15 ml (1 polévková lžíce) semínek koriandru

15 ml (1 polévková lžíce) semínek kmínu

30 ml (2 polévkové lžíce) celerového semínka

4 bobule nového koření

30 ml (2 lžíce) papriky

4 stroužky stroužky česneku - mleté

60 ml (4 polévkové lžíce) hnědého cukru - volitelné

30 ml (2 polévkové lžíce) košer soli

Preparation

Příprava:

Na pánvi opékejte koření (pepř, semínka, plody nového koření) asi 5–7 minut na středním plameni, nebo dokud nezavoní. Poté přidejte zbývající přísady.

Polovinou směsi potřeme ze všech stran prsa. Přikryjeme a necháme přes noc uležet v lednici, aby se chutě prosadily do masa.

Způsob kouření:

Vyjměte hrudí z chladničky a předehřejte si Bradley Smoker na 105 °C (220 °F) s použitím jakýchkoli příchutí Bisquettes, které vám vyhovují. Doporučujeme Mesquite.

Vložte hrudí do pekáče a na dno pánve přidejte 236 ml (1 šálek) červeného vína.

Je čas vložit tohoto zlého chlapce do kuřáka! Kouřit po dobu 5 hodin.

Vytáhněte hrudí z udírny a naneste zbývající směs koření. Pevně zakryjte silnou hliníkovou fólií a vložte do trouby při 105 °C (220 °F). Vařte další 3 hodiny nebo dokud vnitřní teplota nedosáhne 90 °C (195 °F).

Když je hrudí hotová, vyjměte ji z pánve a pevně ji zabalte do hliníkové fólie a FTC až do oběda nebo večeře.

Mezi dva plátky lehce opečeného žitného chleba podávejte nahromaděné vysoké kousky uzeného hrudí s celozrnnou hořčicí. Přidejte na stranu koprový nálev a jste v nebi!

Mesquite
 Dřevo

Biskety Mesquite pro kuřáky Bradley

Jako nejsilnější z udírenských dřev se skvěle doplňuje s bohatými masy, jako je steak, kachna a jehněčí maso se svou silnější, o něco sladší a jemnější chutí než Hickory.

Shop Now