Smoky Crispy Chicken Thighs

Kouřový křupavý Kuřecí stehna

Posted on: January 11, 2023Takže je sobota odpoledne a já probírám týdenní práce. A proč tyto domácí práce nespojit s něčím, co opravdu RÁD dělám: vařit a jíst (OK a pít). Takže místo toho, abych šel do KFC, připravil jsem svůj recept na uzená křupavá kuřecí stehna.

Takže je sobota odpoledne a já probírám domácí práce, které mi moje žena jasně nařídila, než se chopila, abych strávila hezké odpoledne se svými přáteli. Jo, máš pravdu, tento týden mám kratší konec.

Ideální na sobotní odpoledne

Strávit další sobotu opravou okapu, odvozem těch klád z našeho pozemku, vyzvednutím dětí z tréninku, to není moje představa zábavy. Objednat si pěknou vysokou sklenici piva v baru bylo lákavější.

No, pojďme doopravdy. Koho se snažím oklamat? Ačkoli varianta jedna by byla ve skutečnosti pro lidi kolem mě přínosnější, pití piva je mnohem zábavnější než sekání trávníku.

Ale pak mi to došlo: Proč nezkombinovat tyto domácí práce s něčím, co opravdu RÁD dělám: vařit a jíst (OK a pít).

Takže místo toho, abych šel do KFC, což je moje obvyklá sobotní polední rutina, než začnu být užitečný, řídil jsem se tímto receptem:

Ingredience

Kromě dvou liber kuřecích stehen, která mohou být vykostěná nebo bez kostí, a 0,25 libry slaniny, budete potřebovat dva lžíce chilli, dvě lžíce česnekové soli, jedna jarní cibulka nakrájená, jedna šálek Panko Crumbs jeden vejce a dvě tbs javorový sirup Bradley.

Pokyny

Pomocí javorového dřeva udíme kuřecí stehna za studena po dobu jedné hodiny. V míse smíchejte v mixéru slaninu, chilli, jarní cibulku a panko drobenku, dokud nebude směs konzistentní.
Rozšlehané vejce smícháme se dvěma lžícemi javorového sirupu Bradley a do směsi namáčíme za studena uzená kuřecí stehna a potřeme slaninou Panko mix.
Poté, co teplota trouby dosáhne 400 F, vařte asi 30 minut nebo dokud nebude hotová. Nakonec je asi 1,5 hodiny uďte.

Jaký skvělý recept k vyzkoušení! Dodává stehnům extra šmrnc a díky kouřové chuti je prostě perfektní.
Slouží 2

Užívat si!