Pit Talk: The 7 Essentials Of A Damn Good Smoke-Out

Pit Talk: The 7 nákladů Zatraceně dobrého kouře

Posted on: March 15, 2021
Read time: Read Time: 10 minSpárujte text s obrázkem a zaměřte se na vybraný produkt, kolekci nebo blogový příspěvek. Přidejte podrobnosti o dostupnosti, stylu nebo dokonce uveďte recenzi.

Jaké je magické tajemství pitmasterů, díky kterému jsou tak populární? To je častá otázka, která alespoň jednou napadla každého milovníka grilování. Zde se chystáme dekódovat tajemství pitmasterů se sedmi základními vlastnostmi dokonalého kouření.

#1. Křehké maso

Dokonale uzený steak by měl být zevnitř křehký, i když je dokonale propečený.

#2. Sukulentní

Steak by měl být po uvaření šťavnatý a šťavnatý. Přestože se nejvíce zahřívá vnější část, nikdy by neměla vyschnout.

#3. Kouřová příchuť

Grilovaný steak by měl mít klasickou kouřovou příchuť a ne umělou, která vzniká z tekutého kouře a omáčky.

#4. Jednotné vykreslování tuku

Když se maso zahřeje, tuk v pojivových tkáních taje a vylučuje šťávu, která se po úplném propečení postupně vstřebá. Tato tuková omítka musí být rovnoměrná na všech stranách masa, aby byla zvýrazněna chuť a jemnost.

#5. Vylepšené drhnutí pro chuť

Maso musí být před uzením řádně marinováno suchým nebo mokrým třením, aby se chuť dostala do středu steaku.

#6. Perfektní propracovanost

Uzení jídla dosáhne dokonalosti pouze tehdy, je-li maso zcela propečené, aniž by bylo z jakékoli části přepečené nebo nedopečené.

#7. Pevná textura

I poté, co je maso zcela vyuzené a je křehké a šťavnaté, mělo by si zachovat svou pevnost. Dokonale vyuzený steak si zachovává pevnou strukturu až do podávání.

Co dělat a co nekouřit

Nyní, když už znáte sedm základních vlastností dokonale zauzeného jídla, podívejte se na způsoby, jak toho dosáhnout. Toto je několik jednoduchých tipů a triků značky, které vám pomohou vědět, co byste měli nebo neměli dělat, abyste byli v kouřícím umění.

Vařte pomalu: Grilování by se mělo dělat bez velkého narušení jídla. To může poškodit strukturu a způsobit nerovnoměrné vaření. Také pomalé vaření zajišťuje rovnoměrné vykynutí tuku, aby maso zůstalo po uvaření měkké.

Nejlepší kusy masa: K uzení používejte vždy čerstvé syrové maso a získejte ty nejlepší kusy, jako je hrudí, žebra atd.

Použijte ochucený kouř: Dřeviny jako bílý ořech, javor, třešeň atd. dodávají masu přidanou chuť. Pohodlnější varianta je Bradley Bisquettes, speciálně navržené dřevěné štěpky, které hoří déle a uhasí, než se změní na popel. Bradley Bisquettes jsou k dispozici v 17 různých příchutích.

Nezapomeňte na rub: Správná marináda dokáže vytvořit zázraky při uzení jídla. Kouřovou chuť také doplňuje aromatický rub, který zvýrazní chuť, aniž by ji přemohl.

Funkce požadované u kvalitního Food Smoker

Ze všech těchto odborných tipů je jasné, že palivo, teplo a chuť určují úroveň dokonalosti v profesionálním uzení potravin. Pro začátečníka může být obtížné zvládnout všechna tato kritéria najednou. Zde může pomoci kvalitní kuřák. Dokonce i pitmasters spoléhají na profesionální kuřáky, aby dosáhli dokonalosti v uzení potravin.

Kvalitní udírna potravin musí mít všechny pokročilé funkce, které umožní udírně pracovat samostatně bez velké pozornosti. Bradley Smoker je jednou z takových možností, které profesionálové důvěřují již léta. Každý model Bradley Smoker je navržen s pokročilou technologií a uživatelsky příjemnými funkcemi pro bezproblémový a delikátní zážitek z uzení jídla.

Níže se podívejte na potřebné vlastnosti kvalitní udírny.

Vícenásobný topný systém: Různé druhy potravin vyžadují různé způsoby uzení/vaření. Aby byly splněny všechny tyto požadavky, Bradley Smoker je dodáván s několika topnými prvky, které mohou fungovat jako studený udír, horký udír, sušička a trouba.

Automatický podavač: Každý model Bradley Smoker může automaticky dodávat palivo, aby poskytovalo konstantní teplo po dobu až 10 hodin (liší se podle modelu). Zde můžete uniknout nadbytečným pracím spojeným s doplňováním paliva, častou kontrolou zásobníku paliva atd.

Magnetické dveře: Magnetická dvířka zabraňují úniku kouře z komory, což ovlivňuje proces vaření. Nádoba udrží vlhkost a uzamkne čerstvost uvnitř. Izolované tělo zajišťuje bezpečnost uživatele a magnetická dvířka zabraňují úniku kouře z komory a zkracují dobu vaření. Bradley Smoker je navržen s izolovaným tělem z nerezové oceli, magnetickými dvířky a odnímatelnými stojany pro rychlejší uzení a snadné čištění.

Digitální rozhraní: Před zahájením uzení můžete pro každé jídlo přednastavit požadovanou teplotu a dobu vaření. Udírna bude vařit při nastavené teplotě a vy si můžete užívat chvíle s přáteli a rodinou.

Automatické ovládání ohřevu: Bradley Smoker, stejně jako ostatní kvalitní udírny, přichází s vnitřními termostaty, které pomáhají udržovat stálou teplotu uvnitř komory. Díky tomu bude vaše jídlo uvařeno rovnoměrně a vy nemusíte často kontrolovat teplotu.

Zabalit

Zde jsme se s vámi podělili o základy dobrého uzení, abyste si mohli vychutnat lahodná uzená jídla a ovládnout umění uzení jídla pomocí těchto Bradleyho tipů a triků. Doufáme, že tyto jednoduché tipy vám daly jistotu, že v této sezóně zapálíte kuřáka a překvapíte své blízké.

Další skvělé nápady, jak ze svého Bradley Smoker vytěžit maximum, najdete v úžasných článcích na našem webu Bradley Smoker Food Smoker Blog pro další tipy a triky.