The Best Cuts of Meat for Food Smoking and Grilling

Úloha Nejlepší kusy masa pro potraviny Kouření a grilování

Posted on: January 16, 2023Zde budeme sdílet některé důlní-schválené kusy masa pro potraviny kouření a grilování spolu s odbornými tipy a některé must-mít vlastnosti pro potraviny kuřák.

Zde se podělíme o některé kusy masa schválené pitmasterem pro uzení a grilování spolu s odbornými tipy a některými funkcemi, které musí mít profesionální kuřák.

Jídlo Kouření

Dokonalý prskající steak vycházející z udírny vám může dát pocit šampiona pitmastera. Prvním krokem k dokonalosti je výběr kusu masa, který přidá veškerou kouřovou chuť, kterou vaše rodina a přátelé zhltnou.

Hovězí hrudí

Právě spodní část hrudníku je masitá a skvělá na pomalé grilování. Nejlepší věc na hovězí hrudi je, že si po uzení zachovává svůj tvar na rozdíl od jiných kusů hovězího masa. Příprava při nízké teplotě a kouření po dobu 10 až 12 hodin bude mít za následek jemný, vlhký a chutný recept! Zde je recept pro tento řez.

Vepřový zadek

Tato těžká masitá část je přímo ideální pro uzení pomalého jídla. Vepřový zadeček je horní část plec, která tvoří pracovní sval a je plná chutí. Má pojivové tkáně, které pomáhají udržet maso měkké a šťavnaté po dlouhých hodinách uzení. Zde je recept pro tento řez.

Jehněčí kýta

Další masitá část jehněčího masa, která je preferována pro pomalé uzení. Jehněčí kýta je k dispozici ve dvou různých střizích. Jeden je tučný horní konec svíčkové a druhý je úzký konec dříku. Tučný svíčkový řez je lepší pro uzení a může trvat 3 až 4 hodiny, než se úplně uvaří. Zde je recept pro tento řez.

Chuck pečeně

Chuck roast je část, která tvoří oblast ramen hovězího masa. Tento těžce pracující sval je plný chutí. Má vyšší koncentraci pojivových tkání, které se teplem postupně rozpouštějí a vylučují šťávu, která po uvaření udržuje maso jemné a šťavnaté. Zde je recept pro tento řez.

Jehněčí plec

Jehněčí maso má bohatou chuť, kterou umocňují kouřové podtóny. Rameno je těžce pracující sval zvířete, který je hustě napěchován pojivovými tkáněmi. Maso tak zůstane křehké a šťavnaté i po dlouhém pomalém uzení. Zde je recept pro tento řez.

Hovězí hlavní žebro

Beef Prime Rib je často zaměňován s oblíbeným ribeye. Tvořeno přední čtvrtí hovězího masa, což je úsek mezi 6. a 12. žebrem, od sklíčidla po oblast beder. Dosažení dokonalého propečení trvá asi 6 hodin. Zde je recept pro tento řez.

Grilování potravin

Když pomyslíte na křehký šťavnatý steak na rozpáleném grilu na dřevěné uhlí, určitě vás napadne rib-eye nebo T-bone. Existují však i další kusy masa, které pro-kuchaři preferují při slavnostních jídlech nebo gurmánském grilování.

Podělíme se o ty méně známé kusy masa pro dokonalé grilování spolu s některými tipy a výhodami pro grilování/uzení.

Zde je 6 dokonalých steakových řezů kromě rib-eye a T-bone, které jsou stejně chutné i na grilu.

Plochá žehlička

Plochá žehlička je čepel steak z plece. Je bez kostí s průměrem 8 uncí každý. Skvěle chutná, když se opéká na silném plameni a poté dodělává na chladnějším grilu.

Čepice s žebrovaným okem

Čepice žeberního oka se také nazývá Spinalis Dorsi. Je to masitá část nad rib-eye steakem. Tento kýžený řez by se měl grilovat na vysoké teplotě a poté dokončit na střední propečení. Zde je recept na tento řez.

Steak ze sukně

Skirt Steak je nejchutnější část hovězího masa krájeného z bránice. Pro rychlejší přípravu můžete před grilováním marinovat na vysoké teplotě. Můžete podávat rolované nebo plněné zeleninou nebo rýží.

Pivnice

Porterhouse je sousedem univerzální oblíbené T-bone. Je to větší svíčková připevněná ke středové kosti, kterou je třeba nakrájet na krátké hřbetní části, aby bylo možné grilovat chutně.

Vepřové rameno

Vepřová plec je řez, který má všechny chutě pracujícího svalu. Pro získání té obdivuhodné křehkosti je lepší ji nepřevařit. Maso marinujte s česnekem, pepřem, kmínem a paprikou, než rychle grilujete na vysokou teplotu. Zde je recept pro tento řez.

Vepřová žebra

Vepřová žebra s žeberními kostmi s masem dodávají steaku přirozenou sladkost a křehkost. Po grilování můžete z masa odstranit kosti, abyste zajistili, že vám nic nepřekáží při kousání. Skvěle chutná s modrým sýrem a pálivou omáčkou. Zde je recept pro tento řez.

Nezapomeňte se podívat na úžasné články na našem webu Bradley Smoker Food Smoker Blog pro další tipy a triky.