BBQ Gift Ideas For Dad

BBQ Dárkové nápady Pro tátu

Posted on: January 10, 2023Blíží se Den otců a my jsme za vás udělali veškerou tvrdou práci. Přišli jsme s některými z nejžhavějších BBQ dárků pro otce, manžely a přátele!

Den otců se blíží a my jsme za vás udělali veškerou tvrdou práci. Přišli jsme s některými z nejžhavějších BBQ dárků pro otce, manžely a přátele!

Některé tatínky a manželé tam venku může být trochu těžké nakupovat, ale určitě jim zpříjemníte den jedním z těchto pěkných dárků. Navíc pro ně vytvoří lepší zážitek z vaření venku.

Zvažte jeden z těchto nápadů na dárky pro vašeho dvorního kuchaře!

Nápady na dárky pro BBQ pro otce

Pizza kámen

Jakmile jednou ochutnáte grilovanou pizzu, už se nikdy neohlédnete! Grilovací kameny na pizzu mají různé tvary a velikosti. Velkým hitem jsou však mini čtvercové kameny na grilování pizzy osobní velikosti. Nákup sady 4 kamenů vám umožní vytvořit si vlastní personalizovanou pizzu se všemi vašimi oblíbené polevy. I ty nejužší rodiny mají různé chuťové preference, pokud jde o jedno z nejoblíbenějších jídel v Severní Americe!

Luxusní sada BBQ nářadí

Stejně jako mechanik potřebuje kvalitní nářadí, které vydrží používání a zneužívání, potřebuje kuchař na dvorku odolné grilovací nářadí, nejlépe z nerezové oceli. Na špachtle, grilovací kleště a čisticí kartáče jděte na nerez. Na konci léta si poděkujete.

Teploměr na maso iGrill

iGrill a další podobné digitální teploměry na maso zaberou veškeré hádání a čekání na venkovní vaření. Díky dvěma sondám můžete grilovat dva různé druhy masa nebo je vložit na dvě různá místa stejného masa (tj. jedno do kuřecího stehna, jedno do prsou) pro důkladnější sledování. Dobrý digitální teploměr na maso na vás navíc pípne, jakmile maso dosáhne požadované propečení. To vám ušetří čekání a kontrolu masa.

Úložiště BBQ

Zde je několik skvělých věcí, které vám pomohou se snadným skladováním BBQ a udržením pořádku ve vašich oblastech.

Rack Jalapeno Popper

Každý má rád dobrý předkrm ke svému oblíbenému nápoji. S tímto praktickým malým grilovacím roštem je tak snadné vyrobit z těchto obrázků dokonalé jalapeno poppers. Když budete držet jalapenos ve svislé poloze, umožní vám nabalit ještě více sýra, aniž by došel a dělal nepořádek.

Gril Košík

Pokud se vám někdy stalo, že zelenina nebo kousek filé propadly grilovacími rošty, pak víte, jak frustrující to může být. Kvalitní grilovací koš s flexibilními stranami vám umožní snadno grilovat filety různých velikostí a zeleninu.

Sada kebabových špízů

Dobrá kebabová sada je nutností pro každého dvorního kuchaře, nejlépe špízy z nerezové oceli. Hledejte sadu, která má stojan se zářezy speciálně navrženými tak, aby se špejle netočily. Jakmile tam budete mít maso a další upevňovací prvky, pomůže vám, když ty špejle zafixujete na místo pro rovnoměrnější grilování.

Kleště na digitální teploměr Man-Law

Grilování nebylo nikdy tak zábavné a snadné jako dnes. S těmito grilovacími kleštěmi, které jsou vybaveny vestavěným digitálním teploměrem, můžete jídlo otáčet a současně kontrolovat, zda je hotové.

Kryt grilu odolný vůči povětrnostním vlivům

Grily, které jsou vystaveny povětrnostním vlivům, mohou začít velmi rychle nabývat větrem ošlehaného, sluncem poničeného a zvětralého vzhledu. Chraňte svůj drahý gril kvalitním krytem grilu.

Odolná zástěra

Pokud chcete na tátu ke Dni otců opravdu udělat dojem, udělejte mu personalizovanou, drsnou mužskou zástěru. Ujistěte se, že má kapsy na kleště, slánku a pepřenku, lahve od piva nebo cokoli, co pro něj dělá zábavu a jedinečné!

Zde přejeme všem tatínkům šťastný Den otců! Doufejme, že vám to dá několik nápadů k zamyšlení. Udělejte si den plný přátel, rodiny a skvěle chutnajícího jídla!