Bouquet of Bacon Roses for Valentine’s Day

Bouquet Bacon Roses pro Valentýn

Posted on: January 10, 2023Hledáte zvláštní způsob, jak projevit uznání svému muži Valentýna? Nekupuj kytku kytky. Udělat jim kytici slaniny! Bude tě za to milovat. Je to obrovský bonus, dostane je do gobble a všichni víme, jak moc chlapi rozzuří slaninu.

Hledáte speciální způsob, jak letos na Valentýna ukázat svému muži uznání? Nekupujte kytici květin. Udělejte jim kytici slaninových růží! Bude tě za to milovat. Jako obrovský bonus je bude moci spolknout a všichni víme, jak moc chlapi řádí nad slaninou.

Jak se to dělá

  1. Nejjednodušší způsob, jak je udělat, je v pánvi na muffiny. Jednoduše srolujte plátky slaniny a pečte je v kuchyňské troubě při 375 °F po dobu 30 až 40 minut. Někteří lidé rádi vyvrtají do středu dna formiček na muffiny malý otvor, aby tuk ze slaniny mohl vytéct. To může být více problémů, než to stojí za to – vaše volání. Dalším tipem je mírně zmáčknout špekový pupen, aby se jeho dna trochu rozsvítila, což jim po dokončení vaření dodá realističtější vzhled.
  2. Zatímco čekáte, až se vám uvaří pupeny slaniny, vezměte si pravou nebo falešnou kytici růží a otrhejte vršky. Pokud používáte skutečnou kytici, odložte okvětní lístky na ozdobu.
  3. Naplňte svou vázu jakýmkoli plnivem, které máte po ruce (štěrk nebo kuličky) a umístěte stonky tak, jak je chcete.
  4. Posledním krokem je nasunutí na pupeny slaniny. Prohlédněte si je předem, abyste zjistili, které z nich budou nejlepší prezentací pro vašeho hladového muže. Chcete-li dosáhnout nejlepších výsledků, umístěte ty nejlépe vypadající kolem okrajů.

To bude zaručená výhra pro každého, kdo se vrátí domů po dlouhém dni v práci. Bradley Smoker přeje vám všem krásného Valentýna! Podívejte se na tento cedr recept na uzenou ústřici na Valentýna nebo jinou speciální příležitost.