Smoking & BBQ for July 4th!

Kouření a grilování pro 4. července!

Posted on: January 12, 2023Američané obvykle nepotřebují důvod k grilování, ale pokud to bylo nutné, čtvrtý červenec je pravděpodobně stejně dobrý důvod jako každý jiný!

Američané obvykle nepotřebují důvod ke grilování, ale pokud to bylo nutné, 4. červenec je pravděpodobně stejně dobrý důvod jako kterýkoli jiný!

Na dvorcích a v kempech po celých USA budou lidé slavit svou nezávislost a ve většině těchto oslav bude velkou součástí grilování. Grilování, kouření, jídlo, pití, ohňostroje a prostě skvělá zábava, to vše je součástí většiny akcí 4. července.

Vařit pro dav? Bradley Smoker se o to dokáže postarat

Pokud tento Den nezávislosti pořádáte párty, zvažte použití Bradley Smoker. Bradley je skvělý způsob, jak udit jídlo a může vařit pro dav. Ať už se jedná o žebra, hrudí, kuře nebo lososa, Bradley Smoker umí hodně a snadno kouřit.

Jednou z velkých výhod používání udírny Bradley pro velké grilování je to, že jakmile je jídlo připraveno a vhozeno do udírny, můžete ho tam nechat a Bradley se postará o zbytek. Můžete sedět s přáteli na terase s vědomím, že se jídlo vaří a vše je pod kontrolou!

Nápady, díky kterým bude vaše událost 4. července nezapomenutelná

Hledáte předkrm? Zkuste tyto Pikantní plněné masové kuličky. Jedná se o lahodnost velikosti kouřového sousta! Zatímco téměř každý uzený karbanátek je úžasný, tyto jsou plněné mazlavým sýrem čedar. Vaši hosté je budou milovat a jsou perfektní na to, aby všechny pozdržely, dokud nebude hotové hlavní jídlo.

Celé uzené kuře

Existuje tolik možností jako hlavní maso pro vaše grilování 4. července. Kuře je skvělá volba a Bradley Smoker odvádí vynikající práci při uzení kuřete. Ať už máte 4 nebo 6 stojanovou udírnu, můžete udit několik celých kuřat současně, což je ideální způsob, jak nakrmit dav!

Co může být lepší než vepřová žebra?

St. Louis řez vepřová žebra

Ooooohhhh žebra! Vepřová žebra mohou být nejběžnější položkou podávanou na grilování po celé zemi. V závislosti na vaší oblasti existuje mnoho různých způsobů, jak připravit a vařit žebra.

Memphis, Kansas City, St. Louis, Carolinas a další, všechny mají různé metody kouření žeber. A upřímně řečeno, všechny jsou skvělé! Přidání žebírek do vašeho BBQ menu 4. července je rozhodně skvělý nápad.

Napadlo tě to někdy?

Uzená kukuřice na klasu

Kukuřičný klas je základ každého letního grilování. Tento recept pěkně zatočí s kukuřicí a je skvělou volbou, pokud máte v Bradley volný stojan. Obalování kukuřičného klasu se slaninou dodává báječnou chuť a jistě se stane tím, o čem bude každý na BBQ poté mluvit. Ano, je to tak chutné!

Jim Beam uzené černé fazole

Pečené fazole jsou běžnou přílohou ke každému grilování a 4. červenec není výjimkou. Zde je jedinečný pohled na pečené fazole. Namísto použití námořnických fazolí tento recept vyžaduje černé fazole. Je tam také trochu kukuřice a hloubku chuti dodává bourbon Jim Beam. Jo – řekl jsem, že v tomto receptu je Jim Beam!

Toto je jen hrstka nápadů pro vaše grilování 4. července. Na webových stránkách je jich mnohem více, takže se neváhejte porozhlédnout a najděte nějaké nápady na kouření, které jistě pomohou, aby se vaše párty stala nezapomenutelnou.

Šťastnou nezávislost všem!!