What is the Best Way to Keep Pulled Pork Moist?

Jaký je nejlepší způsob, jak zachovat Tažené vepřové Vlhký?

Posted on: January 16, 2023Během večírků nebo velkých setkání lidé často dávají přednost jídlu, aby si mohli užívat večírek a také eliminovat potřebu výběru a odškrtnout menu.

Během večírků nebo velkých shromáždění lidé často dávají přednost tomu, aby jídlo bylo připraveno předem, aby si oslavu užili a také eliminovali nutnost vybírat a odškrtávat menu. Při uzení vepřového před podáváním lidé zažívají běžnou noční můru: že vepřové maso při podávání oschne a hosté jedí maso s nuceným úsměvem na tváři. Nikdo tam nechce být. Sdílíme tedy několik triků, jak ukládat a ohřívat vepřové maso, aby bylo při podávání křehké a šťavnaté.

Uzené vepřové maso

Při uzení taženého vepřového masa je důležité dbát na některé věci, aby se uvařilo s dokonalou jemností. Zde je několik bodů, které je třeba vzít na vědomí.

Vyberte si správný střih: Pitmasters předpokládají, že vepřový nedopalek, známý také jako bostonský nedopalek, je po uzení nejlépe taženým vepřovým masem. Jelikož má svalovina dostatečné množství tuku, zůstává křehká a šťavnatá i po delším vaření.

Nezapomeňte hydratovat: Nakládání nebo nakládání masa je důležité, aby se zabránilo jeho vysychání v udírně. Vzhledem k tomu, že horký kouř má tendenci vytrhávat vlhkost z masa, přidání další vlhkosti ji vyrovná.

Vařte při správné teplotě: Obecně vaříme vepřový zadek při teplotě v rozmezí 225 až 240 stupňů Fahrenheita (nebo 107 až 118 Celsia) po dobu nejméně 1,5 hodiny na libru. Samozřejmě záleží na tloušťce řezu a požadovaném provedení.

Chcete se naučit nějaké skutečné recepty na šťavnaté vepřové maso? Tohle je náš celek katalog receptů na trhané vepřovée přímo od pitmasterů!

Skladování trhaného vepřového masa

Proces skladování trhaného vepřového také určuje jeho křehkost. Pokud se očekává, že se bude podávat během několika hodin po uzení, je lepší jej skladovat v hrnci nastaveném na nejnižší možnou teplotu. Kromě toho nastříkejte na maso kuřecí vývar nebo jablečnou šťávu, aby neztratilo více vlhkosti v hrnci. Chcete-li během procesu přidat silnou chuť, lze rozstřikovat i bílé víno. Vepřové maso můžete trhat během uzení nebo v hrnci.

Pokud vepřové maso kouříš dny před oslavou, je lepší ho netrhat. Vykuřte celý kus vepřového masa a uložte jej do sáčků na zip nebo do jakékoli vzduchotěsné nádoby a chlaďte. Ujistěte se, že je skladujete v horkém stavu a do chladničky je dávejte až po vychladnutí.

Ohřívání taženého vepřového masa

Pro ohřátí vytaženého vepřového masa, které bylo zchlazeno, je důležité ho znovu navlhčit. Zahřívání totiž opět absorbuje vlhkost z tepla a způsobí jeho vysychání. Zkuste jej ohřát na grilu, udírně nebo troubě na minimální teplotu. Před opětovným ohřevem maso zabalte do alobalu, aby se dále nevysušovalo. Před podáváním nakrájejte vepřové maso.

Tipy na uzení dokonale jemného a šťavnatého vepřového masa

Nyní, když jsme se podělili o nezbytné kroky, jak udržet trhané vepřové maso po uzení vlhké, zde je několik tipů na uzení, jak získat lahodné šťavnaté trhané vepřové maso.

Zkuste solanku: Zvolte raději mokrou marinádu než suchou. Suché otírání může fungovat dobře, ale solanka nebo mokré otírání dodá extra vlhkost spolu s chutí, která pronikne hluboko do masa.

Mějte po ruce lahvičku s rozprašovačem: Během uzení nebo ohřívání maso neustále stříkejte, abyste nahradili ztracenou vlhkost. Ušetříte si tím spoustu dřiny a získáte dokonalé šťavnaté vepřové maso hned po uzení.

Použijte nízkou teplotu: Protože teplo má tendenci absorbovat nějakou vlhkost z masa, je lepší maso vařit při nízkých teplotách. Maso se tak bude vařit pomalu a také se sníží rychlost ztráty vlhkosti vlivem tepla.

Jděte na profesionálního kuřáka: Profesionální kuřák může provádět většinu domácích prací automaticky, zatímco uživatel může relaxovat a užívat si párty s minimálním dohledem. design s magnetickými dvířky, odnímatelnými policemi a izolovaným tělem pro bezpečnost uživatele a pohodlné čištění.

Použijte biskety Bradley: Bradley Bisquettes jsou k dispozici v 17 různých příchutích, jako je bílý ořech, dub, javor, třešeň, jablko atd., aby vyhovovaly všem typům receptů!

Závěrečné myšlenky

Podávat hostům dokonale uzené šťavnaté trhané vepřové maso vždy dává hostiteli pocit vítězství, ale vítězství se nerodí snadno. K dosažení dokonalosti vyžaduje hodně tvrdé práce a zkušeností. Sdíleli jsme několik základních Bradleyho tipů a triků, jak navlhčit trhané vepřové maso a udit ho do dokonalé křehkosti, abychom pomohli amatérům dosáhnout dokonalého uzení jídla. Další skvělé nápady, jak ze svého Bradley Smoker vytěžit maximum, najdete v úžasných článcích na našem webu Bradley Smoker Food Smoker Blog pro další tipy a triky.