How to Use Your Food Smoker As an Oven

Jak používat Váš potravinový Smoker jako Pec

Posted on: January 16, 2023Přeměna použitého udírny na troubu je populární mezi milovníky grilování. S několika změnami můžete svou udírnu proměnit ve funkční troubu na vaření jídel, jako je pizza nebo pečené makarony. Jídlo bude chutnat mnohem lépe než při pečení v troubě.

Přeměna použitého udírny na troubu je populární mezi milovníky grilování. S několika změnami můžete svou udírnu proměnit ve funkční troubu na vaření jídel, jako je pizza nebo pečené makarony. Jídlo bude chutnat mnohem lépe než při pečení v troubě.

Tuto metodu můžete také použít k proměně udírny v troubu, pokud vás uzené jídlo nudí a chcete ve svém udírně vyzkoušet něco nového.

Přeměňte udírnu na troubu

Chcete-li přeměnit udírnu na troubu, postupujte podle těchto kroků. Postup funguje tak dobře, že vás možná napadne koupit si místo toho kuřák, abyste měli to nejlepší z obou světů.

Založte oheň v udírně potravin: Toto je první krok, který pomáhá zahřát vnitřní komoru stejně jako nastavení trouby na režim předehřívání. Nechte dosáhnout minimální teploty podobné troubě.

Dřevo/štěpky používejte minimálně: Pečlivě sledujte množství dřeva, které používáte. Pamatujte, že méně dřeva nemusí generovat požadované množství tepla uvnitř udírny. Použití příliš velkého množství dřeva nebo dřevěných štěpků může produkovat hodně kouře, který v troubě nechcete.

Nechte větrací otvor otevřený: Obecně platí, že během uzení potravin necháváme průduch napůl uzavřený, abychom vyrovnali teplotu uvnitř udírny a zajistili, že se jídlo vaří v čistém kouři. Když se však pokoušíte použít udírnu jako troubu, ponechte ventilační otvor zcela otevřený, aby veškerý kouř vyšel z komory. Tím zajistíte, že se jídlo uvaří ve zbytkovém žáru a nebude mu udělováno žádné kouřové aroma.

Pohodlný způsob, jak přeměnit kvalitní elektrickou udírnu na troubu

Pro kvalitní udírny potravin navržené s pokročilými funkcemi nemusíte absolvovat všechny tyto kroky. Snadno ji bez problémů přestavíte na plně funkční troubu. Nejlepším příkladem toho je kuřák Bradley.

Udírna jídla od Bradley Smoker přichází s duálními topnými tělesy, což znamená, že má dva samostatné hořáky pro troubu a kouř. Tato úžasná funkce umožňuje Bradley Smoker pracovat jako horký kuřák, studený kuřák, trouba a sušička. Pro uzení horkým kouřem stačí samotná udírna pro přípravu jakéhokoli typu receptu, který vyžaduje horký kouř pro vaření. Pro studené uzení můžete udírnu připevnit k adaptéru pro studené uzení a udírnu Bradley Bisquettes lze z udírny vyjmout. Když potřebujete, aby vaše udírna fungovala jako trouba, můžete kouřový hořák vypnout a pokračovat ve vaření s hořákem trouby.

Další výhody používání kvalitní udírny potravin

Elektrická udírna Bradley Smoker Digital 4 Rack, 31", stříbrná

Bradley udírnu můžete použít jako horkou udírnu, studenou udírnu, troubu a sušičku, aby vyhovoval všem typům požadavků na vaření. Kuřáci, jako je Bradley Smoker, mají i další výhody, které vám mohou usnadnit život při vaření a grilování.

Digitální rozhraní

Uživatelsky přívětivá digitální konzole umožňuje přednastavení doby vaření a teploty, než začnete udit. Udírna bude udržovat přednastavenou teplotu během celého procesu vaření, dokud nedosáhne předem naplánovaného časového limitu.

Vnitřní termostat

Termostat umístěný uvnitř udírny Bradley pomáhá regulovat teplotu uvnitř komory. Zabraňuje zpomalování procesu uzení a pomáhá při vaření při rovnoměrném žáru.

Automatický systém podávání bisket

Kuřák Bradley je dodáván s automatickým podavačem bisket, který umožňuje kuřákovi pracovat nepřetržitě až 10 hodin (v závislosti na modelu) s určitým dohledem. Jakmile je komora na dřevo naplněna, může uživatel relaxovat a užívat si párty, zatímco kuřák pokračuje v provozu s určitým dohledem.

Odnímatelné stojany

Regály pomáhají k lepšímu využití prostoru uvnitř udírny, ale někdy to může být problém, když potřebujete více místa uvnitř komory. Vyjímatelné regály jsou perfektním řešením tohoto problému. Odnímatelný rošt také usnadňuje čištění uvnitř udírny.

Bradley Bisquettes

Bradley Bisquettes jsou ochucené dřevěné puky, které produkují ochucený kouř, aby bylo jídlo ještě chutnější. Tyto biskety jsou speciálně stlačeny tak, aby vytvořily kotouče na dřevěné piliny o jednotné tloušťce, které hoří po přesný čas a automaticky zhasnou, než se změní na popel.

Bradley Bisquettes se dodávají v řadě příchutí jako dub, pekan, olše, jablko, třešeň, bílý ořech, javor atd. Bradley Bisquettes si můžete koupit spolu s udírnou Bradley. Chutné nové chutě, které těmto bisketám Bradley propůjčují jídlu, se nic nepodobají. Jako milovníka uzeného si tyto chutě jistě užijete. Zajišťují, že budete mít nádherný zážitek z uzení jídla. Další skvělé Bradleyho tipy a triky najdete v úžasných článcích na našem webu Bradley Smoker Food Smoker Blog.