How to Fix Bradley Bisquettes Not Burning Completely

Jak opravit Bradley Bisquettes Nehoří úplně

Posted on: January 12, 2023V této příručce pro odstraňování problémů vyřezáváme váš problém Bradley Bisquettes nepálení úplně Burning v potrubí na vaší další zahradě cookiut!

V tomto průvodci odstraňováním problémů vyřešíme váš problém, kdy se bisquette Bradley při příštím vaření na zahradě zcela nespálí v potrubí!

Tato příručka je ideální pro modely Bradley: BS611, BS815XLT, BTDS76P, BTDS108P, BS916

Důvody tohoto problému

Existuje několik důvodů, které způsobují, že biskety úplně nehoří. Nejčastějšími příčinami jsou vlhkost bisket, chladnější skříň než obvykle, jako je použití metody studeného kouře a/nebo nižší teploty vzduchu a/nebo špinavá topná podložka.

Navíc deštivé podmínky mohly zvýšit obsah vlhkosti v bisketech. Čím vyšší je obsah vlhkosti, tím hůře budou hořet. Během skladování je uchovávejte v nádobě odolné proti vlhkosti.

Například při procesu uzení lososa nebo klobásy.

Profesionální tip: Vakuově uzavřené nádoby na biskety můžete použít jako dlouhodobé řešení pro deštivé podmínky.

Druhy dřeva

Dalšími faktory jsou typ dřeva, které používáte, protože se zdá, že některé druhy hoří lépe než jiné. Někdy zákazníci dostanou dávku bisket, které jsou více stlačené než ostatní.

Například jedna várka bisket, které jsou lehké na dotek a vločkovité. Zatímco jiné se zdají hustší (stlačenější dohromady) a tolik se neodlupují nebo se vůbec neloupou. Ty hustší se tak úplně nespálí! V Bradley's jsme hrdí na stálou kvalitu, kterou můžete ochutnat.

Li zaznamenáte nějaké problémy s kvalitou vašich bisket, neváhejte kontaktujte nás zde

Méně častým problémem je, že váš hořák na sušenky může být vadný. Pokud máte infračervený teploměr, zkontrolujte teplotu povrchu hořáku po jeho zahřátí. Mělo by se to zaregistrovat 400°F -550 °F.

The Technicals

Hořák na biskety funguje nejlépe při 120 V. Je možné, že elektrická síť dodává méně než to. Nepoužívejte prodlužovací kabely, pokud nejsou 14-12 ga. šňůry. Při použití menších kabelů může dojít ke ztrátě napájení.

Také se ujistěte, že je váš hořák na biskety čistý a že bisketa má úplný kontakt, když je na ni zatlačena. Plný kontakt s ohřívačem poskytuje nejlepší přenos tepla.

Hořák na biskety buď funguje, nebo ne. Nic mezi tím neexistuje. Jak se systém zahřívá, může se také stát, že úplně první 1-2 puky neshoří úplně. Po dosažení maximální provozní teploty vám poskytne plný kouř, který potřebujete.

Bikety byly navrženy tak, aby vážily 16-17 gramů. Někdy, v závislosti na hustotě dřeva (tvrdá dřeva jako jablko nebo mesquite), jsou biskety o něco těžší, 18-20 gramů.

Obvykle vždy dostanete svých 16 gramů kouře!

Doufáme, že vám tyto tipy pomohou vyřešit váš problém s tím, že se biskety Bradley úplně nespálí!

Přejeme vám příjemný kuřácký zážitek. Pokud máte nějaké dotazy, neváhejte kontaktujte nás zde