6 Marvelous Steps to Smoke the Best Boston Pulled Pork Butt

6 Úžasné kroky k Smoke the Best Boston Pulled Pork Butt

Posted on: January 12, 2023Jedním z nejuniverzálnějších mas při grilování je uzený vepřový nebo bostonský dotek, ze kterého získáváme slavné uzené vepřové maso. Zde je 6 úžasných kroků, jak vykouřit nejlepší bostonský vepřový zadek!

Jedním z nejuniverzálnějších mas při grilování je uzený vepřový nebo bostonský dotek, ze kterého získáváme slavné uzené vepřové maso. Zde je 6 úžasných kroků, jak vykouřit nejlepší bostonský vepřový zadek!

Uzené trhané vepřové maso je extrémně snadné vyrobit s několika kroky potřebnými k tomu, aby bylo vepřové maso připraveno pro uzení. Nejtěžší je udržet udírnu v chodu 14+ hodin, zatímco pomalu udí vaření k dokonalosti.

Začněme 6 úžasnými kroky, jak vykouřit nejlepší bostonský vepřový zadek!

Užitečné informace

 • Doba přípravy: 10 minut
 • Doba vaření: 14-16 hodin
 • Teplota pro kuřáky: 225°F
 • Teplota hotového masa: 195-205 °F
 • Doporučené dřevo: Třešeň

Co budete potřebovat

 • 6-8 lb vepřového zadku nebo vepřové piknikové pečeně
 • Žlutá hořčice
 • Třít
 • BBQ omáčka

Profesionální tip: Odstranění kůže je volitelné.

Profesionální tip: Místo toho, aby hořčice nechala rozpustit trochu koření s pomalu se rozpouštějícím tukem, pomáhá koření vázat na maso. To platí zejména pro maso, kde se velký objem masa ztrácí na tuk. Pokud máte rádi uzené maso s úžasnou, voňavou kůrou, přidejte k němu vrstvu hořčice. Nemusí to být silná vrstva, ani drahá hořčice!

Kroky k odstranění kůže

Bostonský zadek můžete použít, aniž byste ho museli odstraňovat z kůže, ale pokud se ocitnete na pikniku, můžete kůži odstranit následovně:

 1. Pečeni položte na prkénko kůží nahoru.
 2. Proveďte řez přes kůži přímo uprostřed.
 3. Při tahu nahoru a směrem od středu přejeďte ostřím ostrého nože podél připojené kůže.
 4. Pečeni otočte, abyste dokončili odstranění kůže.

Dá to trochu práce, ale kůže se tímto způsobem snadno stáhne.

Nyní začněme 6 úžasných kroků, jak vykouřit ten nejlepší bostonský vepřový zadek!

1. Hořčice a vepřové maso

Zda použijete piknikovou pečínku bez kůže nebo bostonský dotek, je jen na vás, ale osobně si myslím, že doušek je nejen jednodušší, ale má lepší chuť a texturu.

Jako u většiny vepřového masa používám žlutou hořčici k vytvoření pojiva nebo základu, na který se tření přilepí. Poté maso potřete hořčicí.

Pečeni otočte a stejným způsobem získejte spodní stranu.

2. Nyní jste připraveni na kuřáka!

Nastavte udírnu na vaření při 225 °F a ujistěte se, že máte dostatek třešňových sušenek na asi 6-8 hodin uzení.

Jakmile udírna běží stabilně na předepsanou teplotu, je čas vložit maso do udírny.

3. Udit vepřové maso

Zatímco se maso udí na 225 °F, můžete očekávat, že pečení o hmotnosti 6-8 liber bude trvat 14 hodin nebo více. Někdy to může trvat i 20 hodin. Obzvláště u velkých kusů masa, jako je tento, je důležité vyndat ho z udírny pouze pro kontrolu požadované struktury a křehkosti, kterou chcete.

Maso položte tučnou stranou dolů, aby se dno výpeku přilepilo na rošt. Když je čas je odstranit, můžete přijít o tukový uzávěr, ale je to lepší, než přijít o velký plátek skutečného masa.

Udržujte kouř z třešňového dřeva v zařízení Bradley Smoker minimálně 6-8 hodin.

Profesionální tip: Použití Bradleyho digitální teploměr pro nejbezpečnější způsob, jak zjistit, kdy je maso hotové. Tímto způsobem můžete sledovat teplotu během vaření. Po několika pokusech o kouření můžete experimentovat s odhady.

Když vepřový zadek dosáhne 200-205 °F v samém středu, je hotovo.

4. Nechte vepřový zadek

Jakmile se vepřový nedopalek udí, může se hned poté vytáhnout nebo může být uchováván v udírně po dobu 4 hodin nebo déle zabalením do dvojité vrstvy fólie a poté do silné utěrky.

Vložte zabalený balík do prázdného ledového chladiče a vyplňte zbývající prostor dalšími ručníky nebo přikrývkami.

5. Je čas vytáhnout vepřové maso

Pokud vepřový nedopalek vyjmete z udírny příliš brzy, budete mít potíže s vytahováním masa. Čím déle budete vepřové udit, tím snáze se velmi snadno rozpadne s velmi malým úsilím.

Nyní je to ta zábavná část, pomocí několika vidliček vytáhněte nebo natrhejte maso a odstraňte všechny shluky tuku, které najdete.

6. K čemu můžete Pulled Pork použít

Uzené vepřové maso lze použít všude tam, kde se používá mleté hovězí maso, například na tacos, do burritos, na taco salát, na pizzu, smíchané se smetanovým sýrem jako dip, navršené na pečené brambory, s vejci a bramborami k snídani a téměř cokoliv jiného si dokážete představit. Použijte svou kreativitu!

Závěrečné myšlenky

Pokud toužíte po více receptech souvisejících s vepřovým masem v Bradley, nehledejte dál Steve's Smoke Vepřová panenka recept.

Tady to máte, 6 úžasných kroků ke kouření nejlepšího bostonského vepřového doteku. Umění uzeného masa je tak všestranné! Nezapomeňte sdílet tyto recepty se svými blízkými a navštivte naše blog pro další tipy a triky pro vaše další grilování na zahradě!