This Is Why You Need To Brine Your Food Before Smoking

To je to, proč potřebujete Okrč Vaše jídlo Před Kouření

Posted on: January 13, 2023Je těžké získat dokonale uzený steak, který je tenký a šťavnatý. To dělá z pitmistrů hvězdu každé barbeque party. To, co nevíme, je malé tajemství, které má každá pitmistr. Je to jídlo na jídlo. Tento proces nejen zvyšuje barvu a chuť jídla, ale také pomáhá zachovat to přirozeně po dlouhou dobu.

Je těžké získat dokonale uzený steak, který je jemný a šťavnatý. To dělá z pitmasterů hvězdu každé grilovací party. Co nevíme, je malé tajemství, které má každý pitmaster. Je to nakládání potravin. Tento proces nejen zvýrazňuje barvu a chuť jídla, ale také pomáhá při přirozeném zachování po dlouhou dobu.

Co je Bring?

Solení je proces namáčení potravin, zejména masa, ve vysoce koncentrovaném roztoku soli a vody (spolu s kořením). Namáčení pokračuje dlouhou dobu, aby se zablokovala vlhkost uvnitř jídla a zároveň se okořenil.

Výhody Bringu

Nakládání potravin není časově náročná metoda. Kromě toho to vyžaduje určité dovednosti při dochucování jídel. Zde jsou některé z výhod, díky nimž se nálev zcela vyplácí.

1. Vylepšená chuť: Solanka pomáhá masu nasáknout tekutinu spolu se solí a kořením. Protože sůl a koření pronikají hluboko do jídla, chuť se neznehodnocuje ani po uzení.

2. Šťavnatější jídlo: Kus masa absorbuje maximální množství vody během procesu solení. Tím je zajištěno, že maso ani při uzení úplně neztratí vlhkost a křehkost.

3. Uchování: Solení zabraňuje růstu bakterií. Také oddaluje tvorbu toxických spor v důsledku bakteriální kontaminace. To pomáhá přirozeně uchovávat potraviny po delší dobu.

Tipy pro dokonalé nanášení

Bring může být pro začátečníky trochu komplikovaný. Poznat dobu namáčení pro množství a druh masa je ta pravá hra. Abychom vám pomohli získat dokonalý šťavnatý uzený steak, sdílíme několik Bradleyho tipů a triků pro mokré solení.

Nastavení kontejneru: Neexistuje žádný návrh pro žádný konkrétní typ nádoby na nakládání masa. Jen se musíte ujistit, že jakákoli nádoba, kterou používáte na maso nebo jídlo, by do ní neměla být nacpaná. Jinými slovy, maso by mělo být volně vloženo do nádoby, aby mohlo rovnoměrně nasáknout lák ze všech stran.

Poměr masa a nálevu: Obecné pravidlo, které se všude dodržuje, říká, že lák by měl tvořit 40 až 50 procent hmotnosti masa. Je však lepší začít nejprve se 40 %. V pravidelných intervalech maso kontrolujte, zda není potřeba více láku.

Příprava solanky: Různé druhy masa vyžadují specifické receptury slaného nálevu. Před zahájením procesu je lepší připravit velkou dávku solného roztoku. V případě, že nakládáte velké množství masa v oddělených nádobách, budete potřebovat další solanku, kterou přidáte, jakmile ji maso nasákne. Cílem je udržet maso ponořené ve slaném nálevu po celou dobu procesu.

Tipy Na Uzení Maso ve slaném nálevu

Bring udělá polovinu práce, než aby se váš steak rozmazloval. Druhá polovina závisí na vašem kuřákovi. Profesionální kuřák ujde dlouhou cestu k tomu, aby vám dal dokonalé křehké šťavnaté maso s vylepšenou uzenou chutí. Naštěstí má Bradley Smoker všechny vlastnosti profesionálního kuřáka, který pomáhá vyniknout v umění uzení jídla jen s trochou úsilí. Zde je několik tipů, jak zvládnout umění uzení jídla s profesionálním kuřákem.

Nejlepší body

Konzistence: Váš kuřák by měl maso vařit nepřetržitě a udržovat stálou teplotu. Nedůsledné uzení může prodloužit proces vaření, což vede k vysušenému, převařenému nebo nedopečenému masu. Udírna Bradley je dodávána s velkým automatickým podávacím systémem, který dokáže nepřetržitě udit až 10 hodin, když je plně naložený.

Regulovaná teplota: Jídlo je třeba udit při cílové teplotě, aby se zabránilo převaření nebo nedovaření. Naštěstí má Bradley Smoker digitální rozhraní, které umožňuje nastavení přesné teploty pro uzení různých druhů potravin.

Nepřetržité napařování: Profesionální kuřák by měl mít samostatnou nádobu na vodu pro současné vaření masa během uzení. Zabraňuje vysychání masa a udržuje ho šťavnaté a křehké. Bradley Smoker je dodáván s velkou vodní pánví, která pokračuje v vaření v páře bez velkého úsilí.

Ochucené dřevěné štěpky: Použijte ochucené dřevěné třísky v udírně k vytvoření ochuceného kouře pro vaření. To zvýrazní chuť jídla silnou esencí. Bradley Bisquettes jsou dřevěné štěpky dostupné v 17 různých příchutích, které zahrnují whisky, jablko, třešeň, olše, bílý ořech, javor a další. Bisquettes Bradley jsou speciálně navrženy tak, aby hořely déle a produkovaly stejnoměrné teplo.

Správné větrání: Profesionální kuřák by měl vypouštět kouř vycházející z jídla, aby uvnitř zůstala rovnoměrná teplota. Udírna by také měla zabránit úniku přebytečného kouře z komory, aby se ušetřilo palivo a urychlil proces vaření. Bradley Smoker má magnetická dvířka a horní větrací otvor, které efektivně slouží oběma těmto účelům.

Na závěr

Bring a uzení jídla se vzájemně doplňují. Zatímco umění kouření a nakládání vyžaduje určité dovednosti a zkušenosti k dosažení úrovně dokonalosti, několik tipů a triků může začátečníkům vždy pomoci znát základy.

Další skvělé nápady, jak ze svého Bradley Smoker vytěžit maximum, najdete v úžasných článcích na našem webu Bradley Smoker Food Smoker Blog pro další tipy a triky.