The Ultimate BBQ Food and Beer Pairing Guide

The Ultimate Párování BBQ jídla a piva Průvodce

Posted on: January 16, 2023Ti, kteří si myslí whiskey nebo víno, jsou konečným párem se zákeřným kouřem, šťavnatý steak se pivem se nepokoušel. Spojuje to nejlepší z obou světů dohromady. Chlazené, studené pivo a horké, kouřové maso jsou smrtící combo, které bude dělat jakoukoli barbeque jídlo milenec drool.

Ti, kteří si myslí, že whisky nebo víno tvoří dokonalý pár se syčícím kouřovým, šťavnatým steakem, nezkusili grilování s pivem. Spojuje to nejlepší z obou světů. Vychlazené, vychlazené pivo a horké uzené maso jsou smrtící kombinací, ze které bude každý milovník grilovaného jídla slintat. Silná chuť piva vytváří kouzlo ve spojení s pikantním uzeným masem. Pokud tedy chcete hýčkat své chuťové buňky něčím jiným a úžasným, zde je dokonalý průvodce párováním uzeného masa a piva.

Snoubí se všechna piva dobře s jakýmkoli druhem steaku?

Abych byl přesný, odpověď je ne. Zde potřebujete tento návod. Uzeniny nemají standardní příchuť a piva také ne. Uzení jídla bylo vždy skvělým způsobem, jak si doma připravit gurmánská jídla. U moderních kuřáků je tento proces ještě jednodušší. Pokročilí kuřáci, jako je Bradley Smoker, přicházejí s digitálním ovládáním a dvěma topnými tělesy, které vám poskytnou dokonalý zážitek z uzení. Můžeš použít Bradley Bisquettes pro zvýraznění chuti. Uzené jídlo promění v delikatesu. Kouř, teplo a přidané příchutě mají jiný dopad na hovězí, vepřové, kuřecí, krůtí nebo mořské plody.

Podobně jsou všechna piva jiná. Některé jsou silné a těžké, zatímco jiné jsou lehké. Spárovat silné pivo se silně ochuceným uzeným steakem bude oříšek. Obě příchutě se navzájem přemohou, což povede k ohromně silné chuti, kterou nechcete. Zatímco párování těžkých piv s těžkým masem a lehkých piv s lehkým masem a mořskými plody je dobrý nápad. Pokud tedy nechcete, aby vaše grilovací párty skončila katastrofou, tento průvodce vám pomůže.

Průvodce párováním piva s uzeným jídlem

Snažili jsme se nabídnout několik variant piva pro všechny druhy uzených jídel, které jsou mezi milovníky grilování oblíbené. Doufáme, že v seznamu najdete i své oblíbené.

Možnosti piva s uzeným kuřecím masem nebo mořskými plody

V souladu s myšlenkou dokonalého párování, o kterém jsme se zmínili dříve, jsme ručně vybrali světlá piva, která tato lehce uzená masa doplní.

Světlý ležák: Tato lehká chuť dodá kombinaci grilování a piva osvěžující ráz.

Witbier: Sladkost tohoto piva se dobře snoubí s citrusovými a kořenitými příchutěmi používanými na uzených pokrmech.

Plzeň: Nádech hořkosti dokáže dokonale vyvážit máslovitost mořských plodů.

sezóna: Komplexní chuť tohoto piva se dobře hodí ke sladké a mastné chuti kuřete.

Hefeweizen: Toto pivo je trochu těžší, ale stále je to lehké, osvěžující pivo, které se hodí ke kuřecímu masu nebo mořským plodům.

Možnosti piva s uzeným vepřovým masem

No, to zahrnuje kotlety, žebra a plec, bez ohledu na řez, který preferujete na těžší straně.

Indický světlý ležák: Tento jemně hořký a toastový sladký slad doplní jakoukoli chuť barbeque omáčky.

Session IPA (India Pale Ale): Mírně nahořklá a plnější chuť tohoto piva se dobře snoubí s výraznými chutěmi vepřového masa.

Pale Ale: Toto je poměrně lehčí než jiné těžší příchutě, ale stále doplní uzené vepřové maso.

Německý ležák: Těžký ležák tmavý slad je prostě to nejlepší pro těžké vepřové žebro.

Porter: Tato středně těžká chuť vepřové maso nepřebije, ale vyváží pečené chutě.

Možnosti piva s uzeným steakem

Ať už jehněčí, vepřové nebo hrudní, tučné maso má výraznou přirozenou chuť, kterou je třeba vyvážit tmavšími robustními pivy.

Porter: Tmavý slad s praženou hořkostí přináší dokonalou rovnováhu mramorovaným steakům.

Tlustý: Toto je perfektní volba pro větší, tučnější steaky, jako je hrudí.

Hnědý Aleš: Tento slad s výraznou chutí se skvěle hodí k lehčím steakům.

Univerzální oblíbené možnosti

Zde je několik možností, pokud obsluhujete dav a chcete něco, co by se hodilo ke každému masu, které vložíte do udírny.

Tmavý ležák: Tato silná chuť je na lehčí straně ve srovnání s ostatními na seznamu. Skvěle vyváží téměř všechny chutě grilování.

American Pale Ale: Toto pivo jsme zařadili do našeho seznamu dříve, ale rádi bychom ho zařadili také do této sekce. Tato příchuť pražených oříšků je vše, co potřebujete ke zvýraznění pikantní chuti jakéhokoli steaku, který kouříte.

Bonusové tipy

Skutečné nakopnutí přináší ochucení jídla a uzení k dokonalosti. Použijte pro-food udírnu, jako je Bradley Smoker, k přípravě lahodných kusů masa doma, aniž byste je hlídali. K uzení použijte čerstvé syrové maso a samozřejmě nezapomeňte na marinádu. Suché potírání nebo solný roztok dělá zázraky při uzení potravin, takže tento krok je nutností.

Doufáme, že vám tento průvodce párováním grilování a piva pomůže rozhýbat další kouření. Kromě možností, které jsme zde zmínili, můžete vyzkoušet i další, ale nezapomeňte na Bradleyho tipy a triky pro párování piva a grilování, abyste vyhráli hru.

Další skvělé nápady, jak ze sebe dostat maximum Bradley Smoker, podívejte se na úžasné články na našem webu Bradley Smoker Food Smoker Blog pro další tipy a triky.