Top Football Sunday Foods To Try

Začátek Fotbal neděle Potraviny pro zkušební verzi

Posted on: January 10, 2023Nikdo se na The Big Game nedívá s prázdným žaludkem, a to se letos nezmění. Připravte si tedy svůj nákupní seznam na největší fotbalový zápas roku tím, že si prohlédnete základní jídla Bradleyho Smokera pro herní dobu!

The Big Game nikdo nesleduje s prázdným žaludkem a na tom se letos nic nezmění. Připravte si svůj nákupní seznam na největší fotbalový zápas roku tím, že si prohlédnete základní jídla Bradleyho Smokera pro herní dobu!

—————————————————————————————————————————

Uzená vepřová náhradní žebra

Zapálit Bradley kuřák Nedělní ráno a uzení žebírka na grilování na čas hry! Mohou být trochu rozcuchané a odtrhnout oči od hry, když je jíte, ale hlodat žvýkačku se žebry jako tento rozhodně stojí za to! Nenechte si projít další finále, aniž byste udělali nějaká žebra.

—————————————————————————————————————————

Guacamole

Bylo by neodpustitelné vynechat guacamole ze seznamu základních věcí. Existuje však několik lidí, kteří prostě nemají rádi avokádo. A ty jim to můžeš změnit. Zkuste toto lahodné recept která využívá rajčata, cibuli, koriandr a limetky ve svůj prospěch. Dodává guacamole dip zcela nový šmrnc a vaši přátelé budou při každé reklamní přestávce podávat více.

—————————————————————————————————————————

Uzená kuřecí křídla

Kuřecí křídla jsou v neděli hlavním jídlem pro fotbal. Nejsme si jisti, jak to všechno vzniklo, ale jsme s tím v pohodě. Nedělejte to líným způsobem a objednejte si jídlo s sebou. Dobrá kuřecí křidélka se vyrábí doma z čerstvých surovin. Udit, grilovat, opékat nebo smažit s vašimi oblíbenými kořeními a omáčkami, a určitě si získáte srdce všech vašich přátel.

—————————————————————————————————————————

Lit'l Smokies

Také známý jako cukrová štěňata, tyto připravte báječně chutné pokrmy, které jsou ideální pro večírky a zábavu. Mají sladkou a pikantní chuť a je zábavné se do nich ponořit. BBQ omáčka, kterou si vyberete, hraje zásadní roli v chuti klobás, takže si nezapomeňte vybrat společnou oblíbenou! Každý má jiný způsob přípravy. Nejjednodušší by však bylo použití pomalého hrnce. Jen pozor, abyste je nepřevařili!

—————————————————————————————————————————

Posuvníky

Fotbal si většinou spojujeme s tailgatingem, a to znamená jediné a jediné – hamburgery. Trik je v tom udělat hamburgery na malém konci. Koneckonců, ne každý se chce zavázat k celému hamburgeru, když existuje tolik dalších lahodných věcí, které můžete vyzkoušet. Poznejte posuvník. Je to menší burger „na skus“, který uspokojí libovolnou touhu po burgerech, a přesto bude chtít více jídla! Placičky doporučujeme spíše grilovat než smažit.

—————————————————————————————————————————

Buvolí kuřecí dip

Do tohoto úžasného buvolího kuřecího dipu můžete namáčet chléb, zeleninu nebo hranolky, což z něj dělá perfektní jídlo na párty. Je to skvělý způsob, jak lidé uklidit zbytky tím, že jim dají něco chutného k namáčení! Zmínil jsem se, že je to vyloženě chutné? Vše můžete okořenit přidáním jalapeňos nebo vaší oblíbené pálivé omáčky. Podívejte se na toto recept.

—————————————————————————————————————————

Popcorn

Vzhledem k tomu, že fotbal v neděli je pro mnoho lidí celodenní událostí, popcorn je perfektní svačina, kterou si lidé mohou užít. Ať už připravují jídlo, staví další židle, zdobí nebo se jen poflakují a čekají, až začne velká hra. Vždy je příjemné mít něco lehkého a nadýchaného k mlsání. Popcorn je považován za zdravou svačinku, protože má nízký obsah kalorií, takže jezte vše, co chcete!

—————————————————————————————————————————

Ať už hru sledujete kdekoli, doufáme, že si hru, reklamy a především jídlo užijete!

Bradley Smoker je společnost specializující se na uzení potravin, grily a recepty na uzení potravin. Shromáždili jsme nápady a obrázky výše, abychom povzbudili lidi, aby měli dobré jídlo a dobrou zábavu s dobrými přáteli. Tyto obrázky nejsou naše vlastní.