How To Smoke Game Day Snacks

Jak kouřit Herní den občerstvení

Posted on: January 12, 2023Během podzimu a zimy jsou víkendy plné fotbalu pro naši rodinu. Můj syn hraje rep fotbal a když nejsme v praktikách nebo hrách, pak sledujeme fotbal v televizi.

Během podzimu a zimy jsou víkendy pro naši rodinu plné fotbalu. Můj syn hraje opakovací fotbal a když nejsme na tréninku nebo zápase, tak se díváme na fotbal v televizi. NCAA a fotbal NFL mají v našem domě stejný čas u obrazovky. Pravidelná sezóna NFL skončila a blíží se Superbowl. Bohužel můj tým, Atlanta Falcons, měl těžkou sezónu a nedostal se do play-off. To mi ale nezabránilo užít si dobrý fotbal v play off.

Vychutnejte si svačiny s partou přátel nebo sami

Jedním z nejdůležitějších aspektů sledování fotbalu je občerstvení, které k němu patří. Nezáleží na tom, zda sleduji hru s partou přátel, rodinou nebo dokonce jen sám, miluji mít na stole vedle gauče dobré jídlo. Díky tomu, že je na dosah ruky, je hra mnohem lepší!

Uzené předkrmy pro perfektní herní den

Pro mě MUSÍ každá sbírka denního občerstvení obsahovat něco vyrobeného v Bradley Smoker. Obvykle zařazuji alespoň jednu věc, která je uzená – někdy i více. Byly dokonce doby, kdy téměř vše, co jsem podával, bylo jídlo z kuřáka. To byly dobré časy!

Zde je několik nápadů na uzené předkrmy:

  • Kuřecí křidélka jsou ideální pro herní den a tyhle uzené mít úžasně kořeněnou třísku.

A co gumbo? Pokud je chladný den, pak se na místě jistě hodí teplá polévka tento recept obsahuje uzenou klobásu v gumbo!

Bradley Smoker je skvělý pro přípravu tolika různých druhů jídel, které se perfektně hodí k dobrému fotbalu. Uzené dobroty, pěkné vychlazené pivo a velkoplošná televize, která ukazuje play-off NFL, mi zní jako dokonalé nedělní odpoledne!

Autor: Steve Cylka.