Canada Day or 4th of July -  Meat Extravaganza

Den Kanady nebo 4. července - Extravaganza masa

Posted on: January 11, 2023Moje rodina se přestěhovala do našeho současného domu před osmi lety, během měsíce června. V touze mít spoustu rodiny a hostit shromáždění v našem novém domě jsme měli velký 1. července BBQ.

Moje rodina se do našeho současného domova přestěhovala před osmi lety, během měsíce června. V touze mít nad sebou partu rodiny a uspořádat setkání v našem novém domě jsme uspořádali 1. července velké grilování na Canada Day.

Nečekal jsem, že to byl začátek každoroční tradice, ale stalo se a nyní je to jeden z mých nejoblíbenějších dnů v roce. Za posledních osm let jsme pořádali toto Canada Day BBQ na našem dvorku.

Party, která obslouží více než 30 lidí

Obvykle přichází kolem 30 členů rodiny a pravidla jsou jednoduchá. Maso zajistím a uvařím a všichni ostatní jsou povinni přinést saláty, zákusky, nápoje a další drobnosti.

Den trávím na palubě se svými udírny, grily a pecí na pizzu. Uvařím tolik masa, že si toto grilování vytvořilo přezdívku „Meat Extravaganza!“.

Trhané vepřové maso, žebra, losos z cedrových prken, kuřecí maso, buvolí lejna, špízy, steaky, hamburgery, párky v rohlíku a další. Ano, všichni se objeví na Canada Day Meat Extravaganza.

Není pro mě o moc větší uspokojení než vidět, jak všichni jedí a skvěle se baví!

Nejtěžším úkolem je vybrat si, co kouřit

Den Kanady se blíží a já se nemůžu dočkat letošního grilování. Mám v plánu mít kuřáky Bradley 4 i 6 rack plné masa.

Jedním z nejobtížnějších úkolů je určit, čím se tyto regály zaplní. Ano, je těžké si vybrat z tolika možností. Letos vážně uvažuji o tom, že udělám nějaká vepřová žebírka nakrájená na St. Louis, Uzené Jalapeno Cheddar Pork Bites (recept na této stránce), Uzené Dragon Jalapeno Poppers (recept, který jsem napsal pro Bradley Smoker Cookbook) a nějaká kuřecí křidélka.

Možná zajdu k místnímu řezníkovi a uvidím, co se prodává, vypadá opravdu dobře nebo mě inspiruje.

Bradley Smokers jsou ideální pro skvělé akce

Bradley Smokers jsou skvělé pro akce, jako je tato, protože mohou mít na svých stojanech spoustu jídla, aby nakrmili hromadu lidí. Já osobně miluji uzení masa na velké BBQ party, protože mohu nechat maso v udírně se zavřenými dveřmi bez dozoru.

Bradley se o všechno postará, zatímco já jsem na návštěvě s rodinou a přáteli. Potom, když jsme připraveni k jídlu, tyto stojany na kuřáky obsahují tolik dobroty!

Canada Day je jedním z těch klasických svátků, které jsou ideální pro velké grilování. Lidé na jih od hranic mají svůj svátek, o pár dní později, 4. července.

Jsou to skvělé časy sejít se s přáteli a rodinou, abychom oslavili vše dobré, co máme. Opravdu doufám, že pokud budete grilovat letos 1. nebo 4. července, že svítí slunce, nápoje jsou studené a kuřák kouří!!!