The Ultimate Digital Bradley Smoker Product Review

V Konečný Digital Bradley Smoker Recenze produktu

Posted on: October 04, 2023Pokud existuje jedna věc, se kterou se všichni šéfkuchaři po celém světě shodují, je to, že digitální Bradley Smoker bere jídlo kouření na další úroveň.

Pokud existuje jedna věc, se kterou všichni mistři kuchaři po celém světě souhlasí, je to, že Digital Bradley Smoker posouvá uzení jídla na další úroveň.

Od uzení masa, ryb, hrudí, drůbeže až po ovoce a zeleninu, udírna Bradley to všechno zvládne a je bezpečně korunována jako volba číslo jedna pro uzení potravin doma.

11 jedinečných funkcí, díky kterým vynikají kuřáci Bradley

Digitální udírny Bradley přicházejí s elegantním designem, který se perfektně hodí na váš domácí dvorek. Zahrnuje všechny funkce originální elektrické udírny Bradley s nejlepší digitální technologií.

Zde vám ukážeme všechny funkce kuřáka Bradley, které hledáte, abyste dosáhli vynikajících výsledků bez potíží s hlídáním kuřáka.

1. Technologie CleanSmoke

Jak název napovídá, „čistý kouř“ je jednou z nejlepších vlastností udírny Bradley, která odlišuje naši značku od našich konkurentů.

Zajišťuje, že Bradley biskety které používáte k jídlu, uzení se nemění v popel. To znamená, že můžete připravovat jídla s čistým kouřem. To je důležité, protože když se běžné dřevěné štěpky promění v popel, uvolňují chemikálie, které dodávají uzenému masu hořkou chuť. Díky technologii CleanSmoke bude mít vaše maso přitažlivou vůni a chuť kouře.

2. Ideální pro horké i studené kouření

Ovládací panel na udírnách Bradley přichází s krásnými funkcemi, které vám pomohou dosáhnout požadovaného výsledku během okamžiku. Nyní můžete mít teplo generátoru kouře a teplo trouby řízeno odděleně, což je ideální pro vaše recepty na horké nebo studené uzené.

3. Generování kouře bez námahy

Kuřáci Bradley přicházejí s generátory kouře (také nazývanými kouřová elektrárna), které jsou speciálně navrženy tak, aby váš projekt uzení domácího jídla byl snadný.

4. Automatické posunutí bisketu

Bradley vyrábí kuřácké biskety z čistého tvrdého dřeva, které po vložení do udírny hoří přesně stanovenou dobu a poté uhasí, než se promění v popel.

Tyto biskety Bradley vám pomohou vytvořit konzistentní kouř v udírně a tyto biskety se dodávají v jedinečných příchutích, které dodají vašemu jídlu fantastickou chuť a vůni.

Jedinečně navržené udírny Bradley automaticky umožňují novým bisketům přesunout se na talíř. Po každých 20 minutách starý zhasne do misky s vodou. To znamená, že není potřeba znovu a znovu doplňovat dřevo. Jiní kuřáci vyžadují, abyste po celé hodiny neustále sledovali množství dřevěných třísek, abyste udrželi správnou teplotu a množství kouře.

5. Automatická regulace teploty

S udírnami Bradley můžete snadno nastavit požadovanou teplotu, což umožňuje udržovat konstantní teplo podle nastavené teploty. Můžete snadno upravit teplotu a dobu kouření.

6. K dispozici ve 4 a 6 stojanech (Užijte si masivní prostor)

Kuřáky Bradley Digital jsou k dispozici v 4-stojan a 6-stojanů. Udírna se 6 rošty je ideální, pokud plánujete uzení velkého množství masa nebo pro velkou skupinu lidí. Získáte 780 čtverečních palců kuřáckého prostoru, který dokonale pojme všechno maso nebo jiné uzené jídlo najednou.

7. Interiér z nerezové oceli

Tělo digitálních kuřáků Bradley je vyrobeno z odolné nerezové oceli profesionální třídy, která je zcela izolovaná a velmi snadno se čistí.

8. Vysoce odolné magnetické dveře

Všechny kuřáky jsou vybaveny odolnými, těsně uzavřenými magnetickými dvířky, které dokonale zachycují teplo. Řízené teplo znamená, že všechna vaše jídla jsou uvařena rovnoměrně a konzistentnější proudění vzduchu pro lepší kouř.

9. Potahy na kuřáky odolné proti povětrnostním vlivům

Konečně, kuřáci Bradley mají vysoce kvalitní kuřácké kryty které se prodávají samostatně, což vám umožní bezpečně uložit udírnu po každém použití a chránit ji před nepříznivými povětrnostními podmínkami, špínou a nečistotami.

Tyto kryty jsou vyrobeny tak, aby vydržely a jsou k dispozici ve dvou velikostech pro 4stojany a 6stojany. Koneckonců, měli byste se ujistit, že chráníte své kuřáky Bradley.

Také lze nalézt adaptér pro studený kouř tady.

Neberte nás za slovo, co říkají majitelé P10

Greg U. – Kanada

Červenec 2020 – 5 hvězdiček

Tato udírna se snadno používá a dělá úžasnou práci. Právě jsem dojedl svou první várku jerky a dopadlo to úžasně. Rozhodně stojí za peníze a velmi snadno se používá. Děkuji Bradley za úžasný produkt.

Robert M. – USA

Říjen 2020 – Pět hvězdiček

Úžasně jednoduchý a efektivní pracovní postup. Už léta jsem kouřil tvrdě: hranolky a kousky, kuřáky se špatnou regulací teploty, předražená žehlička, špatně navržené odkapávací pánve. Bradley je určen pro kuchaře: jednoduchý, čistý, rychlý a snadno nastavitelný pro delikátní maso. Nikdy se nevrátím. Také pocházím ze západního Texasu, kde máme skutečné mesquite. Mesquite puky jsou vynikající. Úžasný.

Pro zobrazení všech recenzí klikněte tady.

Závěrečné myšlenky

Bradley je značka známá svou působivou řadou kuřáků, které přicházejí s nejdůležitějšími funkcemi pro lahodně konzistentní výsledky. Všechny udírny Bradley se snadno používají, jídlo vždy dokonale udí a jsou vyrobeny tak, aby vydržely.

Vybírat můžete z různých modelů kuřáků (čtyřstojanové nebo šestistojanové). Oba jsou ideální pro krmení malých nebo velkých skupin lidí.

Další skvělé nápady, jak ze svého Bradley Smoker vytěžit maximum, najdete v úžasných článcích na našem webu Bradley Smoker Food Smoker Blog pro další tipy a triky. Zde budeme sdílet recepty spolu s tipy a triky Bradley Smoker, které vám pomohou dosáhnout vynikajících výsledků z téměř jakéhokoli kusu masa.