The Ultimate Bradley Smoker P10 Product Review

The Ultimátni Recenze produktu Bradley Smoker P10

Posted on: January 13, 2023Je čas přejít na lepší kuřák, ale s tolika možností tam dnes to může být matoucí vědět, co hledat. Na trhu jsou všechny různé druhy paliva a nastavení, ale které můžete dát do nabídkového řízení a šťavnaté kouřové maso, které chcete pokaždé bez potíží hlídací kuřátko?

Je čas upgradovat na lepší kuřák, ale s tolika možnostmi, které jsou dnes k dispozici, může být matoucí vědět, co hledat. Dnes jsou na trhu nejrůznější zdroje paliva a nastavení, ale který z nich vám může dát pokaždé křehké a šťavnaté uzené maso, které chcete, aniž byste se museli obtěžovat hlídáním svého kuřáka?

Dnes vám ukážeme, proč je Bradley Smoker P10 jedním z nejlepších na trhu pro dokonalé uzené jídlo pokaždé s pohodlím bez hlídání a bezproblémového kouření.

Proč si myslíme, že se do Bradley Smoker P10 vyplatí investovat?

Bradley Smoker P10 udí vaše maso při trvale nízké teplotě. To pomáhá extrahovat extra vlhkost z masa a dodává mu lahodnou chuť. Udírna P10 vám poskytne správné množství kouře a konzistentní teplo, takže vaše uzené jídlo bude chutnat úžasně, když je hotové!

Neberte nás za slovo, co říkají majitelé P10:

Duben/2020 – Pět hvězdiček

Udělal jsem hruď a vyšlo to skvěle. Chystám se udělat nějaké Jerky. Mám dva digitální kuřáky Bradley, které jsou úžasné, ale P10 Pro je o krok výše.

 • Bob F. – Spojené státy americké

únor/2020 – pět hvězdiček

Je to můj třetí kuřák Bradley. Ten je podle mě mnohem lepší, hlavně kvůli PID, který hodně pomáhá stabilizovat teplotu kuřáka.

 • Jules P. – Kanada

Chcete-li zkontrolovat všechny recenze klikněte zde.

Vlastnosti Bradley P10 Smoker

Nová ultimátní udírna Bradley P10 je pohodlná, účinná a kvalitní udírna, která přichází s:

 • Včetně 4 stojanů Kapacita 6 stojanů
 • 1000W topná tělesa.

1. Vítejte v horkém kouření s 1000W prvkem

Vnitřní změna teploty se pohybuje od 30 º C – 160 º C / 86 º F – 320 º F, s důrazem na řízené vytápění, které je vybaveno PID (proporcionálně-integrální-derivace), které vám poskytne plně řízené vytápění a dosažení požadované teploty během několika minut! Můžete ovládat čas, kouř a teplotu podle požadavků vašeho receptu, takže to pokaždé dopadne perfektně.

2. Žádné doplňování a snadné čištění

P10 může kouřit až 10 hodin bez jakýchkoliv dřevěných náplní! Tělo udírny má profesionální nerezový design 76L, který se velmi snadno čistí a izoluje. Tato udírna se dodává se speciálním designem, který snižuje počet bisket Bradley při stejném množství kouře a tepla.

3. Digitální provoz

S Bradley Smoker P10, vše, co musíte udělat, je naplnit vaše biskety a vodu. Jakmile to uděláte, můžete nyní oficiálně udit jídlo až 10 celých hodin s digitální přesností. Stačí si vybrat požadovaný čas, teplotu a množství kouře, které chcete. Pokaždé dostanete neuvěřitelně chutné jídlo bez hlídání a bez starostí.

4. Vestavěný generátor kouře a automatický posun bisket

Jedinečně navržená digitální udírna P10 od Bradley je dodávána s generátorem kouře a automatickým systémem podávání bisket, který vám poskytuje dokonalý a bezproblémový zážitek z uzení jídla. Použijte naši širokou škálu bisket Bradley, abyste vylepšili svou hru s uzením jídla.

Ať už chcete dělat horké kouření nebo studené kouření, tento model udírny má dvě možnosti konfigurace (které vám umožňují nepřetržitě kouřit až 10 hodin bez doplňování).

5. The Oblíbený model profesionála

Tato udírna je perfektní volbou pro profesionální kuchaře a nadšence do jídla, kteří chtějí zvládnout uzení teplých a studených jídel. S touto udírnou se můžete přestat bát, že budete jídlo znovu a znovu kontrolovat! Jídlo nemusíte hlídat. Stačí jej nastavit na požadované nastavení a užít si svůj den.

Další P10 Další funkce, které si zamilujete

 • Můžete si stáhnout až 50 požadovaných receptů.
 • Má funkci dětského zámku! Vynikající bezpečnostní opatření pro ty, kteří mají kolem sebe děti.
 • Čtyři přihrádky jsou vloženy tak, že je můžete vytáhnout uprostřed, aniž by se vysypaly.
 • Má vynikající nastavení řízení mastnoty a odkapávání, které udrží kuřák zářivě čistý.

Naše webové stránky mají také další lahodné recepty na uzení, které neustále přidáváme. Máme také rostoucí počet tipů a triků Bradley Smoker, které vám pomohou dostat z vašeho kuřáka to nejlepší.

Bradley Smoker Tipy a triky:

Když si poprvé pořídíte Bradley Smoker P10, chcete mít v rukávu eso, abyste poprvé získali úžasně lahodné uzené maso. Zde je několik tipů a triků Bradley Smoker, které vám pomohou začít:

 • Zjistěte dobu uzení pro typ masa, které připravujete. Doba vaření je u každého masa jiná. Nějaké máme skvělí průvodci na to doporučujeme se podívat.
 • Pomocí vestavěných teploměrů na maso zkontrolujte vnitřní teplotu masa. Hovězí maso má teplotu kolem 145 stupňů, vepřové téměř 160 stupňů a drůbež téměř 165 stupňů. Když vaše maso dosáhne této teploty, je hotové!
 • Když kouříte, chcete to dělat nízko a pomalu. Správná teplota a množství kouře zajistí, že pokaždé získáte fantastické aroma spolu s jemným šťavnatým masem.

Závěr

Láska k uzenému jídlu je skutečná, ale je náročné dosáhnout nejlepších výsledků, pokud nemáte nejlepšího kuřáka. Bradley Smoker P10 vám poskytuje vše, co potřebujete, abyste pokaždé dosáhli vynikajících výsledků s pohodlím bez hlídání dětí a bezproblémového uzení jídla.

Další skvělé nápady, jak ze svého Bradley Smoker vytěžit maximum, najdete v úžasných článcích na našem webu Bradley Smoker Food Smoker Blog pro další tipy a triky.