Can You Smoke Food in the Rain?

Dokážete si nakouřit jídlo do Rain?

Posted on: January 16, 2023Je lepší zůstat připraveni na jakékoliv downlours před pořádáním vaření. Déšť může být krutý pro všechny strany a v případě kouření potravin, může to být katastrofální, pokud nejste připraveni se vypořádat se situací. Rain přichází se třemi velkými výzvami ke kouření potravin.

Než zorganizujete vaření, je lepší se připravit na případné lijáky. Déšť může být pro každou párty opravdu drsný a v případě kouření jídla může být katastrofální, pokud nejste připraveni situaci řešit. Déšť je spojen se třemi hlavními problémy při uzení potravin.

Zde budeme diskutovat o těchto výzvách a jednoduchých řešeních, jak zachránit vaše venkovní párty.

Problémy způsobené deštěm při uzení potravin

Vítr: Někdy je mírná přeháňka doprovázena extrémně chladným větrem. To může ovlivnit udírnu tím, že přitopí oheň, a tím rychleji vyhoří. To může výrazně zvýšit vaše náklady na dřevo.

Používání vašeho Bradley: Jako elektrické kuřáky je třeba jej chránit před deštěm, aby nedošlo k poškození elektrických součástí.

Pokles teploty: Teplota začíná klesat během a po dešti. To může mít nepříznivý dopad na teplotu uvnitř udírny. V takové situaci se doba vaření zpozdí, což by mohlo zničit původní chuť a strukturu jídla.

Ujistěte se, že naplánujete nebo změníte dobu vaření, abyste se ujistili, že kompenzujete teplotu a umožníte dosažení vnitřní teploty vašich příprav.

Vyšší množství srážek: Když se kapky deště usadí na vnějším těle vyhřívané udírny, začne se odpařovat. Když se odpaří, odebírá kuřákovi teplo. To může dále snížit teplotu uvnitř udírny.

S vaším Bradleyem, protože jej budete používat v krytém prostoru a chráněni před deštěm, se tomuto problému vyhnete.

Tipy, jak používat udírnu v dešti

Je dobře známo, že déšť ovlivní uzení potravin. Jsme tu však, abychom vám pomohli zachránit den pomocí několika skvělých, ale jednoduchých tipů, jak ochránit vašeho kuřáka.

Jděte na kuřácký baldachýn: Toto je zdaleka nejpohodlnější řešení pro boj s lehkými lijáky během kouření. Baldachýn nevyžaduje velkou údržbu pro instalaci. Dá se sundat, jakmile skončí kouření nebo přestane pršet. A co je nejdůležitější, účinně chrání kuřáka jídla ze všech stran.

Najděte nebo získejte krytou terasu nebo skříň: Naše udírny jsou určeny pro venkovní použití, takže krytá terasa nebo skříň na ochranu kuřáka je nejlepším řešením.

Používejte ohnivzdorné izolační přikrývky: Někteří kuchaři používají ohnivzdorné přikrývky s ohřívačem vody, aby teplota uvnitř kuřáka neklesla. Nabízejí dobrou izolaci, která chrání kuřáka před deštěm a větrem.

Triky pro dokonalé uzení v monzunu

Nyní, když už víte, jak ochránit svého kuřáka během deště, zde je několik rychlých triků, jak udělat jídlo chutnější. S těmito triky si můžete ušetřit venkovní vaření každý den, dokonce i v drsných monzunech.

Vyberte si nejlepší střih: Déšť může prodloužit dobu vaření, což znamená, že maso může být žvýkací nebo suché, než dosáhne požadované teploty. Právě zde mohou být zachráncem ty nejlepší kusy masa. Tyto kusy mají více pojivových tkání, které zajišťují, že maso zůstane měkké i po delším vaření.

Použijte jemné aroma: Vzhledem k tomu, že teplota může kolísat kvůli studenému větru a dešti, může intenzivní chuť zkazit chuť, když je třeba jídlo vařit o něco déle. Je lepší dochucovat jídlo s jemnou chutí.

Mít trpělivost: Musíte pochopit, že déšť způsobí zpoždění v procesu kouření bez ohledu na to, jak moc se snažíte zpoždění zkrátit. Buďte tedy s tímto procesem trpěliví a odměnou vám budou chutné výsledky.

Kuřáci dobrého jídla mohou pomoci: Dobrý kuřák umí zautomatizovat většinu funkcí, jako je podávání dřeva (automatický podavač), doba a teplota uzení (digitální přednastavení), uzení za tepla a za studena (duální topná tělesa) atd. Například kuřáci od Bradley Smoker přicházejí s pokročilými funkcemi, které dokážou všechny tyto úkoly provádět bez velkého zásahu. Nejlepší na Bradley Smoker je, že udírny mají magnetická dvířka a izolované tělo, které pomáhá udržovat konstantní teplotu uvnitř udírny.

Získejte dokonalý zdroj dřeva: Bradley Bisquettes jsou dokonalým řešením pro vaše potřeby uzení potravin. Bradley Smokers uhasí biskety dříve, než se změní na nechutně chutnající a škodlivý popel, čímž vytvoří lahodně čistý kouř zvýrazňující chuť vašeho jídla.

Bradley Smoker, Smart Smoker, 6 Rack Electric Smoker, 41", Bluetooth, Silver

Tím náš seznam tipů a triků pro kouření jako profík v dešti uzavíráme. Dodržováním těchto jednoduchých Bradley tipů a triků budete moci udit maso během deště a pohostit své hosty dobrým a chutným jídlem. Další skvělé nápady, jak ze svého Bradley Smoker vytěžit maximum, najdete v úžasných článcích na našem webu Bradley Smoker Food Smoker Blog kde sdílíme spoustu exkluzivních tipů a triků.