5 Hidden Bradley Smoker Features That Will Make Your Life Easier

5 skrytých vlastností Bradley Smoker, které budou Usnadněte si život

Posted on: January 13, 2023Pokud jde o zábavu, lidé milují uzení jídla. Je to jedna z nejstarších metod vaření a je vychutnávána s určitým pocitem harmonie s přáteli, rodinou a místními komunitami.

Pokud jde o zábavu, lidé milují uzení jídla. Je to jedna z nejstarších metod vaření a je vychutnávána s určitým pocitem harmonie s přáteli, rodinou a místními komunitami.

Tradiční proces uzení jídla trvá dlouhé hodiny. Nakonec doufáte, že to stálo za všechen ten čas a námahu s jemným a šťavnatým uzeným masem.

Co kdybyste si mohli vychutnat úžasnou chuť z uzení s jednoduchostí kuřáka, můžete si jen vychutnat bezproblémový zážitek? The Bradley Smoker s Bradley Bisquettes dodává veškerou uzenou chuť a vůni s pohodlím, že nemusíte hlídat kuřáka.

Od uzení hrudí přes kuřecí maso až po ovoce a zeleninu, Bradley Smoker to všechno zvládne! Dodává se se všemi funkcemi, které potřebujete pro pohodlný zážitek z kouření na vašem vlastním dvorku.

Zde vám ukážeme pět skrytých funkcí Bradley Smoker, které vám poskytnou úžasně lahodné uzené jídlo a usnadní vám život.

1. Technologie CleanSmoke

Bradley's CleanSmoke Technology zajišťuje, že dřevo, které používáte, se nepromění v popel. To je důležité, protože když dřevo hoří na popel, uvolňuje chemikálie, které způsobují nepříjemný zápach a způsobují hořkou chuť uzeného jídla.

Bisquettes Bradley jsou speciálně navrženy pomocí našeho tajného procesu, aby vám pokaždé poskytly konzistentní teplo a kouř. Také automaticky zhasnou dříve, než se změní na popel, takže vaše uzené jídlo chutná pokaždé skvěle.

Naše technologie CleanSmoke vám poskytuje 100% čistý kouř. To dává vašim rybám, masu a zelenině přitažlivou kouřovou chuť a vůni, aby vaše jídla posunula na další úroveň.

2. Automatická regulace teploty

To je jedna z funkcí, která odlišuje Bradley Smoker od ostatních kuřáků. Můžete si nastavit požadovanou teplotu a vytvořit tak zážitek bez hlídání dětí. To vám umožní vařit maso pomalu a pomalu, aniž byste se museli neustále starat o udírnu, abyste se ujistili, že máte správné množství kouře a tepla.

3. Automatický systém podávání biset / dopravník

Bradley Smoker je jedinečně navržen pro Bradley Bisquettes, které jsou automaticky podávány na talíř a vytvářejí konzistentní kouř a teplo. Naše biskety se dodávají v široké škále různých tvrdých dřev, takže můžete získat kouřovou chuť, kterou si přejete. Bradley Bisquettes jsou také vyrobeny ze 100% čistých pilin z tvrdého dřeva a jsou bez dalších přísad.

Naše biskety jsou technickým zázrakem. Vezmeme piliny z tvrdého dřeva a stlačíme je pomocí našeho tajného procesu pro konzistentní velikost a hustotu, abychom zajistili, že vaše teplota a úroveň kouře zůstanou stejné bez ohledu na to, jak dlouho kouříte. To znamená, že pokaždé dostanete lahodná uzená jídla.

Po každých 20 minutách se na talíř přesune nová sušenka a stará se odtlačí do misky s vodou, aby uhasila. Nejlepší na elektrických udírnách potravin je, že na rozdíl od jiných udidel potravin není potřeba doplňovat dřevo a zapalovat dřevěné uhlí.

Například chcete kouřit kuře; můžete nastavit teplotu trouby na 240 stupňů, dobu vaření na 4 hodiny a dobu uzení na 2 hodiny. Automatický systém podávání dřevěných bisket kuřáka pak krmí biskety po dobu 2 hodin. Stejně tak trouba bude udržovat teplotu 240 stupňů a po 4 hodinách se vypne.

Můžete si nastavit požadovanou teplotu a dobu vaření a o zbytek se postarají Bradley Smoker a Bradley Bisquettes!


Zásobník kuřáckých bisket z tvrdého dřeva na černé skále.

4. Horký A Studený Kouř

Bradley Smoker nabízí možnosti konfigurace horkého a studeného kouře s adaptérem pro studený kouř.

Studené uzení je technika, kterou používají lidé, kteří chtějí svému jídlu dodat příjemnou chuť kouře a sytou barvu, ale nechtějí je vařit ve stejnou dobu. Chuť kouře můžete přidat například lososovi, slanině nebo třeba sýru, což u procesu horkého kouře nefunguje.

Adaptér pro studený kouř umístí hořák na dřevo mimo udírnu, takže z horkého udírny rychle uděláte skutečného studeného udírny.

Bradley nabízí ještě jednu možnost pro generování kouře: Smoke Generator, speciálně navržený jako generátor kouře, aby vaše domácí udírenské projekty byly bez námahy. Nyní je uzení sýra jednodušší než kdykoli předtím.

5. Nahrání receptu

Zde je další vzrušující funkce Pro P10 Bradley Smoker. Ať už jste sezónní válečník nebo profesionální kuchař, nástroj Bradley Cook Tool je skvělým zdrojem. Tato nová funkce vám umožňuje snadno vytvořit a nahrát 50 receptů na uzení pomocí softwaru receptů.

Zde, jak si můžete stáhnout nástroj Bradley Cook Tool:

1. Přejděte na BradleySmoker.com

2. Stáhněte si CookTool.zip

3. Rozbalte soubor „CookTool.zip“. Objeví se nová složka.

4. Spusťte program a nástroj Bradley Cook Tool je připraven k použití.

Závěrečné myšlenky

Pokud jste již měli jiné kuřáky, víte, jak moc je práce starat se o kuřáka, abyste se ujistili, že dostáváte správné množství tepla a kouře pro lahodné výsledky, po kterých všichni toužíme.

Bradley Smoker a Bradley Bisquettes vám poskytnou jemnou a šťavnatou chuť uzeného masa bez potíží. Náš kuřák je opravdu přístup k nastavení a zapomeňte na to.

Chcete posunout své uzení na novou úroveň? Podívejte se na další Bradleyho tipy a triky zde na našem blogu.