Level Up Your BBQ Season with the World-Class Bradley Smoker P10

Vyrovnejte svou sezónu BBQ s prvotřídní třídou Bradley Smoker P10

Posted on: October 04, 2023Vezměte sezónu BBQ na zářez s prvotřídním Bradley Smokerem P10 tím, že na vlastní dvorek vytvořte autentické uzené recepty.

Posuňte grilovací sezónu o stupeň výš s prvotřídním Bradley Smoker P10 tím, že si na svém dvorku připravíte autentické uzené recepty.

Světová třída Bradley Smoker P10 plně automaticky naplní vaše Bisquettes® a poté kouří až 10 hodin. Kompletně izolovaný a digitální, zvolíte si čas, teplotu a množství kouře.

Získáte konzistentní, lahodně uzené výsledky. Pokaždé.

Ať už jste profesionální kuchař nebo víkendový válečník, který má prostě rád zábavu, tuto zcela novou velkokapacitní udírnu Bradley si zamilujete. Se svým elegantním designem a pokročilými funkcemi tento bad boy světové třídy zvyšuje laťku, pokud jde o kouření horkým kouřem.

P10 je jediný kuřák, který kdy budete potřebovat

Udírna Bradley 4 Rack 1000W P10 je ideální pro profesionální kuchaře nebo milovníky kouření, kteří chtějí zvládnout uzení teplých jídel ve velkokapacitní udírně Bradley.

Žádné hlídání, žádné starosti, žádné starosti.

Elektrická udírna Bradley Professional P10 je elegantní a moderní způsob pomalého vaření a uzení jídla k dokonalosti. Tato elektrická udírna je dodávána s vestavěným generátorem kouře, který automaticky vkládá biskety do násypky. Tím je zajištěno, že teplota během vaření nebude kolísat.

Používání tohoto kuřáka nemůže být jednodušší!

Jednoduše jej nastavte na požadovanou teplotu a čas a pak se můžete posadit a užívat si svůj den. Nechte profesionální P10 vařit vaše jídlo až 10 hodin v kuse, aniž byste museli doplňovat dřevo.

Tato udírna má 4 chromované rošty, ale ve velké troubě o objemu 76 litrů má místo až pro 5. Tuto udírnu lze ovládat pomocí programovatelného digitálního displeje pro nastavení doby uzení, doby trouby a teploty vaření.

P10 vám umožňuje vytvořit nebo stáhnout až 50 různých chutných receptů na USB flash disk, který si kuřák může přečíst. Tyto informace zahrnují doby vaření a teploty, které lze v troubě naprogramovat, aby se automaticky uvařilo požadované jídlo.

Výhody používání P10

P10 se vyznačuje 4 velkými stojany, 1000W topnými tělesy, schopností kouřit až 10 hodin bez doplňování, izolací a profesionálním designem těla z nerezové oceli 76L.

Vlastnosti Bradleyho prvního horkého kuřáka:

 • Velkokapacitní elektrická udírna potravin
 • Programovatelné digitální ovládání
 • 4x chromovaný stojan v ceně, prostor pro 5 stojanů
 • Varná plocha: 76 litrů
 • Teploty vaření: 30 º C – 160 º C / 86 º F – 320 º F
 • Vestavěný generátor kouře
 • Může kouřit až 10 hodin bez náplně dřeva
 • 2 vestavěné potravinové sondy pro dokonalé propečení
 • Interiér z nerezové oceli s držáky na stojany
 • Vytvořte nebo stáhněte až 50 receptů na USB
 • Čtyři nastavitelné nožičky pro větší stabilitu
 • Včetně odkapávací misky
 • Záruka 12 měsíců

Dokonalá vnitřní provozní teplota udírny P10 se pohybuje od 30 º C – 160 º C, což lze převést na 86 º F – 320 º F. A vylepšená přesnost teploty, která zahrnuje přídavné PID (proporcionálně-integrační-derivační) řízené vytápění.

Proč Bradley Smokers dodávají nejčistší kouř


Chuť uzeného jídla je dosaženo pouze použitím těch nejkvalitnějších pilin z různých dostupných dřevin. Naše biskety z čistého dřeva mají pokaždé stejné přesné standardy. Hoří na perfektní dobu, takže z popela nedodá drsnou chuť!

Každá bisquette je uhasena vodou, když dokončí svou práci, tento proces z vás udělá to nejlepší možné uzené jídlo.

Na závěr

Když použijete Bradley, rozdíl nejen ochutnáte, ale rozdíl i uvidíte.

Kupte si Bradley Smoker P10 dnes si užijte kouření na dvorku se svou rodinou.

Navštivte naši webová stránka dnes na bradleysmoker.com pro více informací o P10.

Co si majitelé Pro P10 myslí o svém kuřákovi: