Step Up Your Food Smoking Game with the Original Bradley Smoker

Pokračujte svou hru kouření jídla s Originální kuřák Bradley

Posted on: October 04, 2023Vstupte do své jídlo uzení hry s Original Bradley Smoker tím, že se naše specializované technologie. Tento způsob kouření nabízí extra všestrannost a kontrolu, které mají za následek precizní vaření a konzistentní kouřovou příchuť.

Zlepšete svou hru s uzením jídla s Original Bradley Smoker a vyzkoušejte naši specializovanou technologii. Tato metoda uzení nabízí extra všestrannost a kontrolu, což vede k přesnému vaření a konzistentní chuti kouře.

The Bradley Original Smoker díky přesné kontrole teploty a automatickému podávání paliva odstraňuje hádání z kouření. To umožňuje jednotce kouřit až 8 hodin bez doplňování.

Originální udírna je řízena termostatem a funguje v horkém i studeném kouři. Kouř vzniká spalováním dřevěných kotoučů, které jsou spojeny s jednotkou řízeným mechanismem. Dostanete tolik nebo tak málo kouře, kolik chcete. Už se nemusíte starat o žádný oheň. Ve skutečnosti, jakmile je nastaven, můžete na to zapomenout, dokud nepřijde čas na hostinu!

Funkce

Na první pohled

Zde jsou na první pohled specifikace:

  • Izolovaný interiér z nerezové oceli
  • 76L nebo 108L vnitřního kuřáckého prostoru
  • 500-wattové varné těleso a 125-wattové udírenské těleso
  • Automatický systém podavače dřevěných bisket
  • Automatický generátor kouře po dobu až 8 hodin bez doplňování
  • Jednoduché ovládání teploty
  • Samostatné hořáky generátoru a trouby
  • K dispozici se 4 a 6 nastavitelnými policemi
  • Může udit horkým a studeným kouřem, stejně jako pečená a sušená jídla
  • Záruka 1 rok od data nákupu

Bradley Original Smoker, dostupný ve velikostech se 4 stojany a 6 stojany

Podrobně

Tento Original Bradley Smoker automaticky kouří při teplotách až 138°C (280°F). Je samonabíjecí jednou bisketou každých 20 minut. Ochucená sušenka nepřetržitě kouří a automaticky zhasne.

Pěnou izolovaná dvouplášťová skříň má vestavěný teploměr a obsahuje 4 nebo 6 prostorných nerezových polic. Topná tělesa skříně a tělesa vytvářející kouř jsou ovládány nezávisle. Vnitřní varná plocha 2,68 m2. ft (4-Rack) a 3,81 m2. ft (6-Rack) a je plně elektrický.

Na co použít Original Smoker

Bradley's Original Smoker je ideální pro uzení hovězího hrudníku, vepřové plece a žeber. Schopnost být všestranným kuřákem vám dává schopnost udit potraviny za studena (s adaptér pro studený kouř) nebo horké kouření. Díky tomu vytváří dokonalé prostředí pro pomalé pražení při nízké teplotě.

Udírna se vyznačuje odolným ocelovým vnějškem s houževnatým práškovým epoxidovým povrchem a vnitřkem z leštěné nerezové oceli, aby vám poskytla roky špičkového kuřáckého výkonu.

Kromě grilování můžete svůj Bradley Smoker použít k uzení ryb za studena, jako je ďábelsky lahodný uzený losos. Můžete jej také použít jako sušičku potravin k přípravě skvělý trhák nebo sušené ovoce. Budete ho muset dobře vyčistit, zvláště po rybách, ale nerezový vnitřek to docela usnadňuje.

Závěrečné myšlenky

S trochou znalostí a zkušeností o tom, jak tento proces funguje, byste měli experimentovat s novými chutěmi a recepturami s udírnou Bradley.

Kupte si vlastní Bradley Original Smoker na našem webu ještě dnes a začněte kouřit své oblíbené recepty!

Happy Smoking!