Food Smoker with open door

Jak používat Nejlepší kouření jídla Příslušenství

Posted on: August 09, 2021
Read time: Read Time: 10 minSpárujte text s obrázkem a zaměřte se na vybraný produkt, kolekci nebo blogový příspěvek. Přidejte podrobnosti o dostupnosti, stylu nebo dokonce uveďte recenzi.

Většina lidí hledá ty nejlepší kuřáky, aby jim uzení usnadnili a zpříjemnili. To je pravda, ale na co mnoho z nás obvykle zapomíná, je příslušenství, které dotváří dokonalý zážitek z uzení. Jsou to jednoduché nástroje, které mohou nejen omezit další úkoly, ale také zpříjemnit zážitek z uzení jídla.

7 Kuřácké doplňky, které musíte mít

Zde je několik základních kuřáckých doplňků, díky kterým je kouření bezpečnější, jednodušší a chutnější.

Digitální teploměr se sondou

1. Digitální teploměr se sondou

A kuřácký teploměr eliminuje všechny druhy dohadů a časté kontroly, zda je jídlo hotové. Stačí vložit sondu do jádra nejtlustší části steaku, abyste odečetli přesnou teplotu. Pro bezproblémové uzení jídla je vhodné pořídit si teploměr na baterie se zabudovaným stojánkem.

Generátor kouře s adaptérem

2. Generátor kouře s adaptérem

Díky tomu můžete přeměnit jakoukoli starou skříň nebo komoru na udírnu. Má dvě části, generátor a adaptér. Adaptér pomáhá generátor důsledně produkovat kouř. Nejlepší kouřové adaptéry přicházejí s flexibilními možnostmi připevnění.

Sada adaptéru pro studený kouř

3. Sada adaptéru pro studený kouř

Tento zázračný nástroj dokáže během několika minut proměnit vašeho horkého kuřáka na studeného kuřáka. Stačí vyndat hořák a udírnu z udírny. Sada obvykle obsahuje adaptér a generátor. Chladí kouř, když prochází hliníkovou trubicí, aby poskytl dokonalý zážitek z kouření za studena v pohodlí vašeho domova. Bradley Smoker je jednou z renomovaných značek, které nabízejí a sada kouřového adaptéru který je navržen tak, aby se vešel do každého kuřáka Bradley.

Nerezový stojan

4. Nerezový stojan

Stojany na kuřáky jsou nezbytné k využití prostoru uvnitř vaší udírny. Lze jej převrátit na stávající rošt, aby se maximalizoval prostor udírny. Stojany jsou ideální pro uzení potravin, které zabírají velké množství místa.

Klobásové háčky

5. Klobásové háčky

Tyto kovové háčky jsou naprosto nezbytné k zavěšení klobás, žeber, šunky nebo dokonce rybího filé. Tyto háky zajišťují rovnoměrné uzení pokrmu ze všech stran a také pomáhají lépe využít prostor uvnitř udírny.

Výměna topného tělesa Bradley Smoker, náhradní topná tyč 120V

6. Náhradní topná tyč

Pokud máte pocit, že váš kuřák účinně netopí kvůli chladnému počasí nebo z jakéhokoli jiného důvodu, náhradní tepelná lišta může zachránit den. Lze jej snadno nainstalovat do udírny, aby se dosáhlo účinného ohřevu potřebného pro proces uzení.

Nepřilnavá silikonová podložka Bradley Smoker, Magic Mats, 4 balení, černá

7. Silikonové rohože

I když se usilovně snažíte vyhnout zbytečnému čištění po ukončení kouření, čištění něčeho tak malého, jako je přilepení jídla na stojan, může být těžký úkol. To je, když a nepřilnavá silikonová podložka může pomoct. Můžete je položit na stojan a pak nad ním jídlo udit. Jelikož má nepřilnavý povrch, zbytky jídla lze snadno odstranit. Navíc na této podložce můžete podávat i uzené jídlo.

Tipy, jak vybrat správný kuřák a palivo

Jak jsme již zmínili, k vaření dokonale uzených steaků potřebujete dobrého uzenáře. Příslušenství jsou nástroje, které vám celý proces usnadní a zajistí. Podobně platí, že správné palivo má velký vliv na to, aby maso mělo bohatou kouřovou chuť.

Zde je tedy rychlý průvodce, jak identifikovat správného kuřáka a palivo pro domácí přípravu chutných uzených jídel.

Uživatelsky přívětivé funkce

Namísto neustálého kontrolování udírny, zda je teplota konstantní a zda bude jídlo připraveno včas, pořiďte si udírnu, která má vestavěné možnosti digitálního přednastavení. Bradley Smoker je dodáván s digitální konzolí, která umožňuje přednastavení doby a teploty uzení podle požadavku receptury.

Funguje nezávisle

Pryč jsou doby, kdy musíte svého kuřáka neustále sledovat. Nastal čas vybrat si udírnu s pokročilými funkcemi, jako je automatický podavač bisket. Kuřáci Bradley mohou nepřetržitě pracovat až 10 hodin bez jakéhokoli zásahu a jsou dodáváni s řadou pokročilých funkcí včetně automatického podavače bisket.

Všestranný tepelný systém

Dobrý kuřák dokáže udit za tepla i za studena, aby uspokojil všechny druhy požadavků na vaření. Udírny od Bradley Smoker mají duální topná tělesa, která mohou fungovat jako horká udička, studená udírna, sušička a trouba.

Navrženo pro pohodlí

Udírna potravin by měla být navržena tak, aby vám práci usnadnila a byla bezpečnější. To je důvod, proč jsou všechny udírny Bradley dodávány s magnetickými dvířky a izolovaným tělem pro rychlejší vaření. Odnímatelné přihrádky a boční panely také usnadňují čištění.

Elektrická udírna Bradley Smoker Digital 4 Rack, 31", stříbrná

Palivo pro kuřáky: Je důležité zvolit palivo, které nebude hořet na popel a nebude dodávat potravinám nepříjemný zápach. Palivo by také mělo generovat nízké a rovnoměrné teplo během procesu uzení. Stlačené piliny a dřevěné štěpky jsou dobrou volbou, ale musíte je vyměnit, než shoří na popel. Tady může Bradley Bisquettes pomoci. Bradley Bisquettes jsou speciálně navržené dřevěné štěpky, aby hořely déle a uhasily, než se změní na popel. Jsou k dispozici v 17 různých příchutích pro další přidání chuti do jídla.

Nyní, když znáte základní kuřácké potřeby a tipy pro výběr toho správného kuřáka, doufáme, že vaše příští kouření bude lepší a bezpečnější než kdy předtím. Doufáme, že vám tyto Bradleyho tipy a triky byly užitečné. Další skvělé tipy a triky Bradley spolu s tím, jak co nejlépe využít svého Bradley Smoker, najdete v úžasných článcích na našem Bradley Smoker Food Smoker Blog.