Adding the food in electric smoker

Jak se máš Cool Down Smoke Od kuřáka?

Posted on: December 17, 2021
Read time: Read Time: 10 minSpárujte text s obrázkem a zaměřte se na vybraný produkt, kolekci nebo blogový příspěvek. Přidejte podrobnosti o dostupnosti, stylu nebo dokonce uveďte recenzi.

Uzení jídla je pomalý proces. Zde se jídlo vaří na nízké teplotě nepřetržitě celé hodiny, dokud nedosáhne požadované chuti. To umožňuje jídlu absorbovat intenzivnější kouřovou chuť ve srovnání s opékáním nebo grilováním. Jakkoli obtížné může být připravit udírnu na dosažení ideální teploty, je náročnější kouř zchladit, když teplota začne stoupat. Je však důležitým krokem udržovat trvale nízkou teplotu uvnitř udírny, abyste získali dokonale propečené a jemné šťavnaté steaky.

Pokud často bojujete s ochlazením rozpálené udírny, tento návod vám určitě pomůže.

Chlazení konvenční udírny potravin

Nejdůležitějším faktorem při provozu klasické udírny je odhadnout její teplotu, abyste věděli, kdy ji máte ochladit. Nejlepším řešením je použít kuřácký teploměr. Ukáže vám teplotu uvnitř udírny, abyste ji měli během vaření neustále pod kontrolou.

Regulujte proudění vzduchu komínem nebo horním průduchem: Horký vzduch z Bradleyovy komory stoupá nahoru a odvádí ven horním větracím otvorem. Pokud zavřete horní větrací otvor, bude obsahovat více kouře v jednotce přerušením přívodu vzduchu. Upravte tedy pouze horní větrací otvor, aby z komory uniklo více kouře, aby byla vnitřní teplota udržována na minimu.

Vyjímám masové kuličky z Bradleyho kuřáka

Bonusové tipy na zchlazení kuřáka

Zde jsou dvě další metody, které můžete vyzkoušet se svou konvenční udírnou.

Použijte lisované dřevěné biskety: Lisované dřevěné biskety jsou navrženy s rovnoměrnou hustotou a tloušťkou. Bradley Bisquettes automaticky zhasněte, než se změní na popel, aby se k jídlu dostal pouze čistý kouř. Bradley Bisquettes přichází v různých příchutích, jako je jablko, třešeň, dub, pekan, olše, javor atd.

Můžete se podívat na náš unikát profily příchutí bisquet zde!

Vyberte si sadu adaptéru pro studený kouř: Sada adaptéru pro studený kouř pomáhá vařit potraviny uzením za studena v běžné udírně. Adaptér pro studený kouř Bradley vám umožní vytvořit skutečný a jednoduchý studený kouř. I v teplých letních dnech! (minimální teplota závisí na okolní teplotě).

Přesunutím bisketového hořáku mimo udírnu můžete z jakéhokoli Original nebo Digital Bradley Smoker udělat jednotku pro studenou udírnu. (Není kompatibilní s P10 Smoker – BS1019)

Adaptér je vyroben z oceli s práškovým nástřikem a hodí se mezi kouřovou věž a generátor. Použití flexibilní hliníkové trubice (36” dlouhá prodloužená), která nechá kouř vychladnout, než se dostane k jídlu. Umožní vám udělat skutečný studený kouř.

Bradley Smoker, Smart Smoker, 6 Rack Electric Smoker, 41", Bluetooth, Silver

Výhody používání dobrého kuřáka

S vysoce kvalitní udírnou, která má mnoho pokročilých funkcí, bude regulace teploty hračkou. Naštěstí existují udírny od Bradley Smoker, které jsou navrženy tak, aby nabízely pohodlný zážitek z uzení jídla, aniž by příliš zasahovaly do provozu udírny. Zde jsou některé vlastnosti Bradley, které byste měli hledat u každého kvalitního udírny potravin.

Digitální konzole pro ovládání času a teploty: Udírna Bradley umožňuje přednastavení doby vaření a teploty předtím, než začnete udit. To nakonfiguruje udírnu tak, aby pracovala při konstantní teplotě podle receptu, který uzení požadujete. Zapomeňte na potíže se sledováním teploty a všechny potíže s ochlazováním kuřáka.

Bezproblémové krmení bisket: S automatickým podavačem bisket mohou všichni Bradley Smokers samokrmit. Jakmile komoru naplníte, může kuřák pracovat nepřetržitě až 10 hodin s pravidelným dohledem.

Ergonomický design pro rychlejší vaření: Magnetická dvířka zabraňují úniku přebytečného kouře z komory a izolované tělo reguluje teplotu uvnitř udírny. Tyto vlastnosti zabraňují zpomalení procesu vaření v důsledku kolísání teploty.

Uzení jídla doma vám dává luxus vařit si svá oblíbená jídla z pohodlí vašeho domova. Je to také skvělý způsob, jak překvapit hosty na domácích večírcích. Dodatečná práce spojená s uzením jídla však může být docela únavná. Vysoce kvalitní udírny potravin, jako je udírna Bradley, uberou spoustu zátěže z vašich ramen a uzení potravin je snadné a pohodlnější. Další skvělé nápady, jak ze svého Bradley Smoker vytěžit maximum, najdete v úžasných článcích na našem webu Bradley Smoker Food Smoker Blog pro další tipy a triky.